Witajcie w Anglii pod koniec XIX wieku, we wspaniałej choć zarazem mrocznej i zagadkowej epoce wiktoriańskiej. Mnożą się tajemnicze przestępstwa nad którymi Scotland Yard załamuje bezradnie ręce. Londyn staje się polem kryminalnych rozgrywek i zbrodni mrożących krew w żyłach. Zaniepokojona Królowa Wiktoria uruchamia wszystkie swoje siły do tego by zwalczyć rosnącą przestępczość. Ten mroczny świat zamieszkują wspólnie z ludźmi: demony, które wykorzystując słabość człowieka zawierają kontrakty w zamian za dusze śmiertelników; anioły pragnące oczyścić plugawą ludzkość z grzechów; shinigami zaprowadzające porządek pośród problematycznych dusz, a także piekielnie zwierzęta o nieprzewidywalnej naturze. To wszystko dzieje się już poza wiedzą i poza wzrokiem zwykłych ludzi, jednak ma na ich życie ogromny wpływ. Przetrwanie w tym świecie jest prawdziwym wyzwaniem, które może okazać się przygodą na śmierć i życie.
► Login = imię i nazwisko postaci bądź tylko imię (jeśli nie ma nazwiska).
► Event Czarownica zakończony! Dziękujemy za udział!
POSZUKIWANIA
► Albert poszukuje przyrodniej siostry.
► Czarny Szermierz, Afuro Aphrodi Terumi i Zeno Hen poszukują różnych relacji.
► Wasil poszukuje ochotnika do sesji.
► Nakiyomi poszukuje ochotnika do sesji.

Październik 1889r.
Deszcz i pochmurne niebo stają się codziennym elementem krajobrazu. Temperatura będzie wynosić maksymalnie 12'C w dzień, w nocy zaś 7'C.

Poprzedni temat «» Następny temat
Scotland Yard
Autor Wiadomość
Imagination


Rodzina: Nie.
Wiek: Wizualnie jakieś 25 lat.
Ekwipunek: Często strzelba, prawie zawsze rewolwer, prawie zawsze sztylet (którego krawędzie pokryte są trucizną), zazwyczaj kilka funtów. ...późniejcośdodam
Poziom życia: 100%
Dołączył: 15 Sie 2016
Posty: 52
Wysłany: 2017-04-15, 18:15   
   Multikonta: Kawaii Szefu&Popapraniec


Oh. Too bad. Co prawda jakiś większy wypadek na pewno przyciągnąłby uwagę także innych pracowników (czy to szybciej, czy to później), jednak Rai z chęcią... co prawda małą, ale jednak chęcią (tak jest - W JEGO PRZYPADKU dużą!) by zaryzykował. Na miejscu Desmonda zapewne zostawiłby śmiertelników szczepionych ze sobą na dłużej. Na tyle długo, by doszło do jakiegoś powikłania. Do nieszczęśliwego wypadku. Bardzo możliwe, że paru krzyków, jęków, stęknięć. Podjętych przez innych prób odczepienia od siebie delikwentów i... Nie było co nad tym się zastanawiać. Imaginacja zapewne w najbliższym czasie wymaże to zbędne wydarzenie ze swojej pamięci. Ten groteskowy obraz. Nawet mimo, że w tej chwili chętnie przesłuchałby kobietę, by sprawdzić jak bardzo wierzy w Boga, czy myśli, że to przytwierdzenie jej warg i języka to była kara zesłana na nią za to, że dokonywała... nieczystych czynności. Ekhem.
Ale skoro całe zdarzenie dobiegło końca, a Pan Kot miał już wszystko zapisane - oczywiście w swojej głowie - sam opuścił to miejsce. Krótko po Desmondzie. Ot, po prostu się stąd wyślizgnął.

zt
_________________
 
     
Luciel Wendigo

Nadzorca Wydz. Żniwiarzy

Rodzina: Nie żyje.
Wiek: 24 lata w chwili śmierci, ok. 300 naprawdę.
Znaki szczególne: W KP.
Ekwipunek: Wpiszę coś później.
Kosa śmierci: Piła tarczowa.
Poziom życia: 100%
Dołączył: 07 Maj 2017
Posty: 12
Wysłany: 2017-06-24, 23:52   
   Multikonta: Promyś&Popapraniec


Wraz z Cedrikiem przybyli na miejsce najkrótszą możliwą drogą - a przynajmniej najkrótszą, jaką Luciel znał. Dzisiaj... czy raczej w tej danej chwili żniwiarz mógł sobie pozwolić na takie chodzenie, pogadanie z kimś, a nawet złożenie zeznań - po prostu w tym momencie się nigdzie nie spieszył. Do żadnej roboty. Miał jeszcze trochę czasu.
"Hahah, jak to dobrze nie czuć tej presji~"
Otworzył drzwi do budynku, by wskazać na nie głową - to był gest zapraszający śmiertelnika do środka. Sam zaraz również zawitał do tego niewielkiego holu, zaraz przygładzając ubranie, by prezentować się choć odrobinę lepiej (choć nie ukrywajmy - źle to on się nie prezentował!). Właściwie to nie widział swojego znajomego od dawna. Znajomego-brata. Nie pamiętał nawet w jakich godzinach pracuje, ale przecież... nie musiał pamiętać. W ich organizacji było zbyt dużo członków, by informacje na temat każdego spamiętać. Ale gdyby chciał dowiedzieć się czegoś na temat konkretnej osoby, to mógł zawsze udać się do jednej z siedzib.
- Panie Hauer, myślę, że jak pójdzie pan pierwszy to potoczy się to sprawniej. W końcu widział pan więcej. Ja wtedy tylko uzupełnię informacje. - odezwał się, stając przed drzwiami do biura. A mógł spędzić ten czas w znacznie przyjemniejszy sposób...! Chociaż i tak dalsze nawiązywanie znajomości z towarzyszącym mu mężczyzną było mu na rękę. Właściwie to nie tylko jemu.
Choć tak czy inaczej najpierw powinni wejść razem, by opowiedzieć o zaistniałej sytuacji. Później zapewne przyjdzie czas na przesłuchania...
_________________
 
     
Astrid Nietzsche
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-30, 17:52   

Astrid zdała się na orientację w terenie Luciela – o ile sama często przemierzała ulice Londynu na własną rękę, tak były to zazwyczaj trasy prowadzące do spotkań na czarnym rynku bądź do miejsc charakterystycznych dla arystokratki, czyli filharmonia, teatr, bogatsze sklepy. Ale na pewno nie posterunek policji. W takowym nigdy chyba nawet nie postawiła stopy, w związku z czym odczuwała niepokój zagnieżdżony gdzieś na dole brzucha. Czy to aby na pewno był dobry pomysł?
Wślizgnęła się przez otworzone drzwi do środka budynku, odganiając od siebie potencjalne wątpliwości – nie powinna wyglądać na niepewną! Przynajmniej nie jako Cedric. Wymusiła na twarzy neutralny wyraz, starając się o obojętność w spojrzeniu, ale zdruzgotanie wynikające z bycia świadkiem morderstwa nadal tliło się gdzieś w jasnych tęczówkach.
- Trudno się nie zgodzić. – Przyznała skinięciem głowy, choć w duchu krzyczała coś przeciwnego. Wyobrażała sobie, jak posterunkowi skupiają się na Lucielu, a ona wtedy wymyka się niespostrzeżenie i wraca do posiadłości. Później oczywiście usprawiedliwiłaby się jakimś pierwszym lepszym pretekstem: a to zapomniała coś załatwić ze sprzedawcą, a to zauważyła w pomieszczeniu kogoś, komu zalazła za skórę i musiała się ewakuować… Możliwości było wiele.
Wzięła głębszy wdech i zapukała do biura, po czym wkroczyła do środka, pozostawiając znajomego w holu.
Całe złożenie zeznania zajęło jej około kilkunastu czy kilkudziesięciu minut, a przyczyny powinno doszukiwać się w ślamazarnym tempie policji. Pochłonięci rozmowami, spożywaniem jedzenia, chadzaniem tu i tam… w końcu powoli udało się wszystko spisać i przeanalizować. Astrid podała fałszywe dane kontaktowe w razie potrzeby, rzecz jasna fałszywe, miała wszakże nadzieję, że nie będzie musiała się tu więcej zjawiać w tej postaci.
Opuściła pomieszczenie z ulgą, przenosząc spokojniejszy już wzrok na blondyna.
- To wszystko. Pana kolej. – Uniosła dłoń i zerknęła od niechcenia na zegarek. – I proszę wybaczyć, ale nie będę mógł dłużej tu zostać. Obowiązki mnie gonią. – Uśmiechnęła się lekko, wymownie, następnie kierując kroki ku wyjściu i czym prędzej znikając ze Scotland Yardu.

zt.
 
     
Rebecca Montgomery

Lady

Rodzina: rodzina Montgomery
Wiek: 17 lat
Poziom życia: 100%
Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 89
Wysłany: 2018-03-07, 21:48   
   Multikonta: Nicholas Leevis


Panna Montgomery była oburzona ostatnimi wydarzeniami w jej życiu i nie miała tu na myśli nawet występu na przedstawieniu, podczas którego zagrała główną rolę, chociaż o tamtym nadal mówiono w towarzystwie, rzecz jasno wychwalano ją w samych superlatywach. Lecz nie to w ciągu ostatnich kilku dni spędzało arystokratce sen z powiek. Ostatnio wybrała się na przyjęcie do znajomej jednej z kuzynek. Nic ważnego. Było to typowe spotkanie towarzyskie wyższych warstw społecznych jakich wiele. Co jakiś czas odbywały się jakieś przyjęcia, wystawy, pokazy, prezentację i powinnością każdego zamożnego było odwiedzać tego typu wydarzenia zachwalając gospodarza, bez względu na to czy była dobra czy kiepska zabawa. Prawda i tak zawsze wychodziła na jaw przy okazji plotek między zarówno damami jak i panami. Tak czy inaczej na przyjęcie to ubrała srebrną bransoletkę z wygrawerowanym jej imieniem. Była z Paryża, wykonana przez znanego jubilera. Rebecca sama nie zauważyła kiedy ta bransoletka zniknęła jej z ręki. Czy to było podczas podróży dorożką... to wie może woźnica zauważył cenny skarb i pokusił się o tą biżuterię widząc sposób na szybkie wzbogacenie się, czy to było już na spotkaniu, a może wtedy gdy wychodząc z tego spotkania, spacerowała uliczkami Londynu wraz z jedną z dalekich znajomych gawędząc o mniej i bardziej atrakcyjnych adoratorach obu panien? Nie, nie miała pojęcia, nie przypomni sobie tego teraz. Była to cenna bransoletka, podobnie jak nie jedna z błyskotek będących w posiadaniu arystokratki, więc nie zamierzała ona z niej tak łatwo zrezygnować i ze zgłoszeniem o zaginięciu bądź ewentualnej kradzieży udała się do Scotland Yardu. Tam oczywiście przedstawiła sprawę jasno i dobitnie, mundurowi przyglądali się jej trochę w zdziwieniu, ale po zaznaczeniu, że to sprawa wagi państwowej i ona nie wyobraża sobie życia bez tej bransoletki chyba jednak postanowili potraktować sprawę poważnie i przyjęli zawiadomienie. Spisali jej krótkie zeznania, obiecali, że sprawą się zajmą, a panna Montgomery w nieco lepszym stanie opuściła siedzibę służb.
Było zimno, miała więc na sobie ozdobny płaszczyk obszyty futerkiem, jednak z dołu wystawały nieco falbany jej sukni. Do dorożki miała kawałek drogi, z uwagi na fakt, że w uliczce, w której znajdował się budynek Scotland Yardu nie można się było zatrzymywać. Niestety. Po zgłoszeniu tego haniebnego przestępstwa ochłonęła bardziej, poprawiając sobie włosy, żeby te jasne kosmyki poprawnie układały się jej na głowie, a potem ruszyła uliczką do postoju, gdzie zatrzymał się woźnica z jej powozem. Przynajmniej tam kazała mu zaczekać, miejmy nadzieję, że potraktuje jej polecenie poważnie i nie na darmo zapłaciła mu zadatek.
 
     
Dorian Einhart


Dołączył: 22 Lip 2017
Posty: 34
Wysłany: 2018-03-09, 16:52   

Demon krążył od jakiegoś czasu po okolicy. Nie miał stałego miejsca, pojawiał się w różnych lokalizacjach. Trudno zresztą oczekiwać od takiej istoty stałego miejsca zamieszkania. Nawet służąc komuś pod kontraktem, to było jedno z tymczasowych miejsc prawy. Domem każdego demona było piekło, ale tam nie było dusz ludzkich nadających się do spożycia, musieli zatem wychodzić do świata śmiertelników, żeby tam polować. Nocni łowcy poszukujący dusz cierpiących, dusz wykwintnych. Dorian miał już jedną na oku, ale jeszcze nie zdecydowała się na zawarcie kontraktu. Być może wkrótce się to zmieni. Chciał dać tej dziewczynie trochę czasu, niech się zastanowi, niech ustali w swoim życiu jakieś priorytety, niech wybierze dalszą drogę dla siebie. Demon był niemal pewny, że się zdecyduje, ale dziewczyna ta należała do typu osób bardziej racjonalnych. Kuszenie takich jednostek wymagało bardziej specyficznego podejścia. Ponadto arystokratka nie znajdowała się w sytuacji bezpośrednio zagrażającej jej życiu, a to zwykle takie okoliczności przekonywały wahających się śmiertelników do podjęcia kroku, którego później już nie można było w żaden sposób cofnąć. Kontrakt musiał się ziścić, umowa musiała zostać wypełniona.
Tak więc czekał. Będzie musiał zdać się na jeszcze trochę cierpliwości, jeszcze trochę czasu. Przy okazji przemieszczał się po Londynie, obserwował, szukał. W trakcie tych swoich zwiadów, trafił właśnie tutaj. Ulica sąsiadowała z kilkoma dekoracyjnie ozdobionymi kamienicami w pobliżu których znajdowała się siedziba Scotland Yardu. Szedł spokojnym krokiem, wydawał się niczym nie przejmować, do niczego nie przykładać specjalnej uwagi. Ubrany był schludnie, elegancko, ale bez zbyt wybujałej arystokratycznej przesady. Podobnie jak wtedy gdy brał udział w uroczystościach rocznicowych pewnej znanej szkoły.
Wtem przed jego oczami ukazała się dama, którą znał z tego właśnie wydarzenia. Nie zapamiętał jej jakoś szczególnie dobrze. Sprawiała wrażenie pustej panienki, nastawionej tylko na jak najlepszą prezentację swojego wyglądu. Dorian z pewnością nie był zainteresowany takim rodzaje duszy, lecz prawdopodobnie zbieg okoliczności sprawił, że spotkali się tutaj, po raz kolejny. Wzrok mężczyzny pozostał nieodgadniony, żadnym gestem czy spojrzeniem nie okazał on panience Montgomery, że zna jej osobę, że chętnie zamieni z nią kilka słów. Przyjęcie rocznicowe w Weston College zakończyło się dość nietypowo, nie zdziwiłby się zatem gdyby arystokratka nawet nie chciała go pamiętać.
 
     
Rebecca Montgomery

Lady

Rodzina: rodzina Montgomery
Wiek: 17 lat
Poziom życia: 100%
Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 89
Wysłany: 2018-03-11, 16:01   
   Multikonta: Nicholas Leevis


Kroki stawiała drobne, ale szybkie. Panna Montgomery nie była przyzwyczajona do pokonywania długich tras pieszo. Od czego były dorożki i powozy? Wystarczyło zamówić przejazd i żadna arystokratka nie musiała się męczyć. Oczywiście, zdarzało się jej chodzić na spacery, wybierać się na przechadzki, szczególnie latem gdy nie raz sfery wyższe bawiły się we wspólne podróże po lasach czy przechadzki na placach, czasem też pokonywała kilka ulic od jednego miejsca do drugiego w mieście, bo dorożka nie wszędzie mogła się zatrzymać, ale zdecydowanie nie została stworzona do przemęczania się. Wolała wygodę, była wychowywana w luksusach i zmęczenie nie leżało w jej naturze. Czyż panienki z dobrego domu nie powinny właśnie leżeć i pachnieć, żeby przypodobać się mężczyznom? Ponadto, matka zawsze powtarzała jej, że w życiu nie musi nic robić. Wystarczy, że ma pieniądze.
Ktoś nadchodził znad przeciwka, jakaś postać. Początkowo nie widziała tej osoby zbyt wyraźnie, ale w miarę zbliżania się rozpoznała w nim mężczyznę, który ponoć był arystokratą. Ponoć. Zakładała,że pochodził z jakiejś szlacheckiej, niemieckiej rodziny. Ponoć. Rebecca poznała go na uroczystościach w Weston College, podczas których doszło do serii niespodziewanych wypadków, a sama rocznica okazała się zupełnym niewypałem. Nawet pogoda im wtedy nie dopisała, biorąc pod uwagę te ciemne chmury i błyskawice przecinające niebo. Ten mężczyzna jawił się jej wówczas jako przystojny jegomość, który jednak później skutecznie wziął udział w likwidacji domniemanych ożywionych zwłok. Nie potrafiła do dziś wytłumaczyć tamtego zajścia. Miała jednak co do niego pewne wątpliwości. Popytała o niego w towarzystwie i okazało się, że żaden z jej bliższych czy dalszych znajomych nic nie wiedział o tajemniczym Dorianie. Nie był z nikim związany, nikt nie słyszał o takim szlacheckim rodzie... czy to mogło oznaczać, że ten osobnik również bez zapowiedzi wprosił się na to przyjęcie? Jego prezencja była nienaganna, zdecydowanie przysuwał bardziej na myśl bogatego mężczyznę, który potrafi zadbać o siebie niż byle chłopka z brudnych ulic. A jednak... nikt o nim nic nie wiedział.
Przystanęła, spoglądając na niego. Otworzyła usta, lecz początkowo nie dobył się z nich żaden dźwięk.
- To ty... - skierowała się do niego, nie do końca wiedziała jaki powinna mieć stosunek do niego, bo to zależało właśnie od pochodzenia tego osobnika. -Co za... spotkanie... - akurat natknęli się na siebie tuż przy budynku Scotland Yardu, miała nadzieję, że to nie jest żaden zły omen.
 
     
Dorian Einhart


Dołączył: 22 Lip 2017
Posty: 34
Wysłany: 2018-03-13, 15:40   

Początkowo chyba go nie zauważyła. Nic w końcu dziwnego, ludzie nie mieli tak doskonałego wzroku jak demony. Ponadto oczy śmiertelników często się psuły, wymagały korekty poprzez choćby noszenie okularów, a na starość zupełnie traciły na funkcjonalności, a wzrok demonów nigdy się nie zmieniał. Dorian jednak nie okazywał jakoś szczególnie, że zna panienkę, a przynajmniej uznał, że nie ma takiej potrzeby, przynajmniej do momentu gdy ona nie zauważy jego. Tamto spotkanie w Weston College było dla niego niczym więcej jak próbą zapoznania się z tutejszym środowiskiem arystokracji, wyławianiem co kilku ciekawszych osób, jednak niestety nie natknął się na nikogo kto specjalnie przykułby jego uwagę, za to miał okazję napotkać anielicę i jednego shinigamiego, który z nieznanych mu powodów postanowił sprzeniewierzyć się swojej rasie i próbować przywrócić zmarłych do świata żywych. Było to dość zaskakujące, ale jednocześnie całkiem interesujące. Dla Doriana te ożywione trupy nie stanowiły żadnej przeszkody i szybko je wyeliminował, podczas gdy towarzysząca mu arystokratka, jaką była właśnie Rebecca wpadła w panikę. Mógł zostawić ją na pastwę i odejść, jednak zetknięcie się z tak przywróconymi do ziemskiej rzeczywistości istotami wydawało mu się bardziej pociągającą opcją.
Teraz nic jego z nią już nie łączyło, właściwie wątpił, że kiedykolwiek jeszcze się spotkają i trudno stwierdzić czy akurat na takie spotkanie teraz miał ochotę. Rebecca zupełnie nic nie wniosła, zupełnie do niczego nie była przydatna. Nie miał z nią żadnych planów i nie zapowiadało się na to by miał ją w jakimś szczególnym celu wykorzystać. Jego wzrok, który spoczął na jej osobie był zatem obojętny, zabarwiony nutą chłodu i na pewno pozbawiony zainteresowania. Akurat musiała go zaczepić...
Również przystanął zatem, nadal jednak nie wykazując żadnych emocji. Nie podzielał zaskoczenia panienki, sprawiał wrażenie dużo bardziej spokojnego.
- Doprawdy? - zadał tylko pytanie niewzruszenie pozostając przy swej postawie.
Nie uśmiechało mu się kolejne wysłuchiwanie o drogich dodatkach noszonych przez arystokratkę, o jej sukniach, znoszenie sztucznych uśmiechów i bezbarwnych min. Einhart nie należał do tego świata, nie potrafił się w nim zaklimatyzować, a wcześniejsza zabawa w szlachcica była tylko krótkim epizodem, który na skutek późniejszych wydarzeń nie znalazł kontynuacji. Wydawało się, że wśród tamtej grupy arystokracji nie ma nikogo godnego apetytu demona zepsutego do szpiku kości.
 
     
Rebecca Montgomery

Lady

Rodzina: rodzina Montgomery
Wiek: 17 lat
Poziom życia: 100%
Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 89
Wysłany: 2018-03-15, 21:09   
   Multikonta: Nicholas Leevis


Nadal prezentował się zupełnie nienagannie, co pannie Rebecce wystarczająco mąciło w głowie. No bo nie wiedziała czy traktować go jak szarlatana, który bez niczyjej zgody wdarł się na przyjęcie rocznicowe szkoły dla młodych arystokratów czy może rzeczywiście należał do wyższej klasy społecznej, a ta nieznajomość wśród jej bliskich wynikała z tego, że może to był jakiś mało znany niemiecki ród albo może pochodził z jeszcze innej części Europy. Trudno jej to było sklasyfikować, trudno określić przynależność do jakiejś warstwy, do zamożnych czy może do mieszczuchów, którzy próbowali nieudolnie zamożnych udawać. Wahała się co do tej znajomości. Jednak wystarczyło spojrzeć na tego mężczyznę. Wysoki, przystojny, czarujący... tak nie prezentowali się mieszczanie, bo ich nie było stać, nie mówiąc już o biedocie. W pewnym sensie wygląd Doriana dał naprawdę dużo do myślenia panience Montgomery i z całą pewnością przykuwał jej wzrok. Prezentował się idealnie, nawet strój chociaż raczej nie wyszedł spod igły najlepszych londyńskich czy paryskich krawców wydawał się idealnie komponować z całości. Przykuwający wzrok... podczas gdy biedni zwykle spuszczali oczy gdy dziewczyna ich rugała za to, że śmieli wejść jej w drogę, nie to nie mógł być reprezentant jakiejś mało znaczącej klasy społecznej.
Niewiele powiedział, jego twarz sprawiała wrażenie spokojnej, acz surowej. Rebecca nie wiedziała do końca co o tym myśleć, lecz postanowiła kuć żelazo póki gorące. Z niewiadomych nawet dla niej przyczyn czuła potrzebę dowiedzenia się czegoś więcej o tym jegomości.
- Tamto przyjęcie... w Weston College... - machnęła lekceważąco dłonią.- To był zupełny niewypał. Nawet, nawet... nie chce pamiętać co się działo podczas tej burzy, to było chore. - wyznała przejętym głosem, rzecz jasna nieco imitując owe przejęcie, nie chciała się tak od razu zdradzać z zamiarami. - Ale to, że cie miałam okazję tam poznać Dorianie... całkiem miłe doświadczenie i na pewno wynagrodziło mi część tego niepowodzenia. - jej głos był jak świergot jakiegoś ptaszka, chociaż oczywiście nie każdy musiał przepadać za takim świergotaniem. - Ale wciąż tak mało o tobie wiem... - zbliżyła się o krok, mierząc go wzrokiem i stosując jeden ze swoich wypróbowanych i bardziej skutecznych uśmiechów.- Zdradzisz mi o sobie coś jeszcze? Z jakiej rodziny pochodzisz? Gdzie się wychowywałeś? - na dodatek zatrzepotała jeszcze rzęsami, kolejny z jej wypróbowanych sposobów na mężczyzn. - Kim jesteś. - podniosła na jego swoje słodkie spojrzenie, zwykle budziło to pewne zakłopotanie u przedstawicieli płci brzydkiej, jak się postarała potrafili jej bardzo szybko ulegać, w końcu była dość zgrabnie prezentującą się panienką.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Ningyo

On-anime.plProjekt K7 M&A | http://k7.ubf.pl


Styl i grafika zedytowane przez Ciela Phantomhive. Uprasza się o nie kopiowanie.
Kuroshitsuji. Yana Toboso.
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 11