Witajcie w Anglii pod koniec XIX wieku, we wspaniałej choć zarazem mrocznej i zagadkowej epoce wiktoriańskiej. Mnożą się tajemnicze przestępstwa nad którymi Scotland Yard załamuje bezradnie ręce. Londyn staje się polem kryminalnych rozgrywek i zbrodni mrożących krew w żyłach. Zaniepokojona Królowa Wiktoria uruchamia wszystkie swoje siły do tego by zwalczyć rosnącą przestępczość. Ten mroczny świat zamieszkują wspólnie z ludźmi: demony, które wykorzystując słabość człowieka zawierają kontrakty w zamian za dusze śmiertelników; anioły pragnące oczyścić plugawą ludzkość z grzechów; shinigami zaprowadzające porządek pośród problematycznych dusz, a także piekielnie zwierzęta o nieprzewidywalnej naturze. To wszystko dzieje się już poza wiedzą i poza wzrokiem zwykłych ludzi, jednak ma na ich życie ogromny wpływ. Przetrwanie w tym świecie jest prawdziwym wyzwaniem, które może okazać się przygodą na śmierć i życie.
► Login = imię i nazwisko postaci bądź tylko imię (jeśli nie ma nazwiska).
► Uczestników eventu Sekta zapraszamy tutaj! Wciąż można się zapisywać!

POSZUKIWANIA
► Albert poszukuje przyrodniej siostry.
► Czarny Szermierz, Afuro Aphrodi Terumi i Zeno Hen poszukują różnych relacji.
► Wasil poszukuje ochotnika do sesji.
► Mark poszukuje przyjaznej duszyczki.

Listopad 1889r.
Deszcz, pochmurne niebo i porywiste wiatry będą towarzyszyć nam niemal codziennie. Temperatura będzie wynosić maksymalnie 7'C w dzień, w nocy zaś 2'C.

Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukiwania
Autor Wiadomość
Anne Sheer
[Usunięty]

Wysłany: 2017-07-15, 16:45   

Poszukuj?!

> Arystokrata - cz?owiek z wy?szych sfer, kt?ry ma pieni?dze, w?adz? i dw?r. Ta osoba lub jej bliski doradca z w?asnej inicjatywy zadba?a, by Anne Sheer przesta?a pracowa? na s?u?bie tam, gdzie by?a przez ca?e swoje dotychczasowe ?ycie. Mo?e jest dobrym znajomym pana domu, mo?e za?atwi? to mroczniej i bardziej skrycie. Grunt, ?e decydent w nowym domu chce Anne na s?u?bie z jakich? szczeg?lnych lub tajemniczych powod?w (troch? jak zainteresowanie Undertakera Cielem). Ma?a o tym nie wie. Relacja: dziewczynka jest po prostu na s?u?bie, winna pos?usze?stwo. W ten spos?b b?dzie mia?a dach nad g?ow? :)

> Demon - najch?tniej zakontraktowany z panem domu lub kim? ze s?u?by, lub krewnym pana domu. Chodzi mi o jakie? fabu?y i r??nie si? to mo?e rozwin??. A mo?e to demon-wolny-wilk dopiero szukaj?cy kontrahenta, kt?ry wykorzysta?by Anne dla ocenienia kt?ry cz?owiek nadaje si? na partnera w cyrografie? Np. narazi? j? na ?miertelne niebezpiecze?stwo i zobaczy?, kto si? rzuci z pomoc?.

> Demoniczne zwierz? - tu by bardzo pasowa? Rikuo - s?odki futrzak, kt?rym dziewczynka by si? zaj??a i po kryjomu dokarmia?a, dba?a o niego.

> Zaginiony ojciec - nie wiadomo, kto jest ojcem ma?ej, wi?c mo?e to by? ktokolwiek. Pan jej dawnego domu? Jaki? arystokrata? Kto? inny? Najlepiej kto? daleki, kto uzna j? za c?rk? -rodzon?, o kt?rej istnieniu nie wiedzia? lub zaginion?. Ojcostwo mo?e by? prawdziwe, albo tylko si? tak wydawa?.

> Anio? - my?l? ?e ciekawie by?oby, gdyby nietypowy kolor w?os?w dziewczynki zwr?ci? uwag? upad?ego anio?a. Ten spr?bowa?by ustali?, czy nie jest ona aby abominacj? - p??anio?em, lub te? zwyk?ym anio?em w ukryciu.

Gabriel Trager
[Usunięty]

Wysłany: 2017-07-15, 21:04   

GABISIOWE OG?OSZENIA!

Poszukuj? dziecka. Adoptn?? Gab by sobie chcia? dziecko i by? najlepszym ojcem w uniwersum Marvela DC i wszystkich innych! Obiecuje ciekaw? egzystencje, wiedz? o sprawach tajemnych oraz czarny pas w?adania no?yczkami. Daje ciastko ka?demu ch?tnemu.

Snake
[Usunięty]

Wysłany: 2017-07-28, 18:22   

Szukam kogo? do grania. Mo?e by? kto?, kto da w??owatemu mi?o?? i zrozumienie-- znaczy kto?, kto nie b?dzie traktowa? go jak dziwad?o, mo?e by? te? zupe?nie przeciwny przypadek. W razie gdybym nie pisa? przez trzy dni, mo?na mnie kopa?. Co do miejsca i sytuacji, to co? si? wymy?li~

aktualne. W razie czego czekam na pw. o/

Jakby kto? widzia? w Snake'u jaki? punkt zaczepienia pod relacje, to zawsze ch?tnie.

Narkis Quentin
[Usunięty]

Wysłany: 2017-08-24, 19:26   

Poszukuje wszelkich relacji.
Anielski romans, ko?cz?cy si? ch?ci? zemsty? Czemu nie. Cz?owiek, kt?ry ujrza? niegdy? w lustrze odbicie demona i pr?buje dowie?? wszystkim, kim jest? Ok. Lady lub Lord, kt?ry nie ceni swojego ?ycia i zaprzedaje swoj? dusz? demonowi? Jak najbardziej!

Orin

Rodzina: Brak
Znaki szczeg?lne: Pluje kwasem w obu formach.
Poziom ?ycia: 100%
Wysłany: 2017-10-23, 20:38   
   Multikonta: Incubus

Poszukuj? kogo? do sesji w og?le. Mo?e by? za r?wno kto? kto mo?e go potraktowa? jak ?miecia, jak i przygarn?? zagubione stworzonko. Nie narzucam relacji, wol? by rozwin??a si? naturalnie, pasuj?c do charakteru postaci.

Aktualne
...............Its just who you are...

Czarny Szermierz

Rodzina: Wszyscy warci zaufania.
Znaki szczeg?lne: szaro-srebrne oczy
Ekwipunek: Dwa miecze, notes, troche leków i opatrunków.
Wysłany: 2017-10-28, 21:08   
   Multikonta: Zeno Hen

Witajcie, ch?tnych do pisania w fabule jakiej kolwiek chcecie, raczej na wszystko si? zgodz?. Zawsze aktualne, jak wam nie odpisze to nie martwcie si? ka?dy czasami zapomina wystarczy napisa? do mnie KP z linkiem, odpisuje zazwyczaj w tym samym dniu najcz??ciej pewnie wieczorem bo chodz? do technikum i mam szmat roboty wliczaj?c w to prace. Nie ba? si? pisa?, ch?tnie kogo? poznam i si? zaprzyja?ni? kto wie mo?e co? wi?cej. ;-)

Czarny Szermierz:
-demona do zwi?zania rodzinnej wi?zi, bo jest troch? smutny z samotno?ci i nie chc? zmieni? si? w kamie? bez uczu?
-cz?owieka do kontraktu, zrobi wszystko co b?dzie trzeba, lubi mie? w sprawie swoje zdanie, po g??bszym poznaniu nie zrobi krzywdy wi?c spokojnie
-demoniczne zwierz? zaopiekuje si? bez ?adnego, ale w zamian nie ??da nic b?dzie po prostu mi?ym kompanem podr?? i czasem pomocnikiem w walkach
-anio? no tego nie wiem do ko?ca czy demon mo?e si? zaprzyja?ni? z anio?em, ale jak to m?wi? do odwa?nych ?wiat nale?y spr?bowa? zawsze mo?na
-kto? od ?mierci nie ma problemu, pisa? je?li kto? si? taki znajdzie

Afuro Aphrodi Terumi
-demona no tylko do konkurencji albo g??bszych przyg?d, bo nie widzia?em jeszcze anio?a kumpluj?cego si? z demonem, tak jak wcze?niej dla ch?tnych wszystko jest osi?galne, mo?e jaki? wypadek, pomoc i kumpel przy sobie...
-anio?a no jako towarzysza jak najbardziej, mo?e by? to kto? cichy jak i rozgadany nie ma problemu, w sumie zgodz? si? na ka?d? fabu?k? no prawie wiadomo...mo?e jakie? spotkanie anio??w, zebranie no nie wiem co wymy?licie to postaram si? wykorzysta?
-demoniczne zwierz? no c??, Afuro nie bardzo przepada za jakimi kolwiek zwierz?tami, ale to wszystko zale?y od samo reprezentacji, ch?tnie przygarnie dumnego i szlachetnego zwierza kt?ry umie si? zachowa?, zaopiekuje si? nim i dostarczy najpotrzebniejszych rzeczy jakie tylko zapragn??by ka?dy zwierzak
-od ?mierci no jaki? wr?g na topie by si? przyda?

Zeno Hen
-demon jak najbardziej tak, skorpion i demon to raczej dobrana para, zwierzak jest zab?jczo jadowity i ch?tnie pomo?e towarzyszowi misji, dobrze by by?o czarny charakter, ale je?li trafi si? kto? mi?y to te? nie odm?wi?
-anio? te? ujdzie, mo?e te? co? nieoczekiwanego, pomoc w wypadku, zagro?eniu, a mo?e chwila s?abo?ci i spotkanie czekam na wasze propozycje
-demoniczne zwierz? oczywi?cie bez wzgl?du na ras?, wystarczy optymistyczne nastawienie i na pewno jako? si? dogadamy
-kto? od ?mierci czemu nie, tu nie mam na razie pomys??w, ale zainteresowanych zapraszam na PW

///to jest nie wiele z moich propozycji, pomys??w, ch?tnie pos?ucham waszych, o ka?dej porze dnia i nocy odpisze w 24 godzin, przynajmniej si? postaram, wszystkich zainteresowanych zapraszam jak najbardziej nie ba? si? pisa? :mrgreen:

Wszystko kochani AKTUALNE ZAWSZE,piszcie i nie martwcie si? jestem przychylny do ka?dego pomys?u, nawet tego szalonego i nierealnego.

Wasil

Demoniczny wąż

Wysłany: 2017-12-17, 00:05   

Mog? z kim? popisa?. S? ch?tni?
Kontakt na PW!

Nakiyomi Kiyuumi
[Usunięty]

Wysłany: 2018-01-14, 21:35   

Poszukuj? kogo? z kim mog?abym zacz?? swoj? przygod?. Kto? ch?tny?

Mayu Chirio
[Usunięty]

Wysłany: 2018-01-17, 15:05   

Poszukuj? kogo? mi?ego z kim mog?abym pisa? swoj? przygod?. Ch?tnych zapraszam na pw :3

Luka

Znaki szczeg?lne: Albinizm i złote oczy
Wysłany: 2018-03-05, 20:23   
   Multikonta: Freya

Postanowi?em si? wreszcie ogarn?? i zacz?? szuka? kogo? do gry. Na jakiej? konkretnej relacji mi za bardzo nie zale?y, wi?c ka?dego przygarn? ^^ Jak co?, pisa? na pw ;^;

Mark Joshua Denver

Rodzina: Ojciec, siostra
Znaki szczeg?lne: Blizny na ciele.
Ekwipunek: Laska
Poziom ?ycia: 100
Wysłany: 2018-04-15, 16:02   

Hmm jakby tu zacz??, a tak ju? wiem.

Poszukuje mi?ej, lub mniej mi?ej duszyczki kt?ra zaj??a by si? tym nie?mia?usem do pot?gi. Da?a by mu co? nie tylko przyja?? czy szyderstwa bo jest niewidomy lub co?. Hmm przyda? by si? kto? kto by go o?mieli?, lub wyci?gn?? go z jego norki, skorupki zwa? jak zwa?. Ch?tnych zapraszam na pw

Pozdrawiam

-ej nie musia?a? tego robi?. Mark kopn? ci?, tak nikogo nie zajdziesz i koniec!

Freya de Clade

Wilkołak/Złodziejka

Ekwipunek: Bieda z nędzą
Wysłany: 2018-07-01, 20:09   
   Multikonta: Luka

No c??, przybywam szuka? kogo? do sesji. Nie mam jakich? konkretnych plan?w ani upodoba?, wi?c jak co?, wszystko mo?na by ustali?. Wszystko mo?e by? na spontanie albo mo?na obmy?li? jaki? pow?d dlaczego kto? mia?by by? zainteresowany Frey? albo dlaczego to ona mia?aby si? na kogo? czai?[Pe?ne kieszenie, tsa], co mia?o by ich tak ostatecznie ??czy?. Poza takimi nowymi znajomo?ciami, przygarn? chocia?by kogo? kto by?by do?? mi?y, aby powi?za? j? ?a?cuchami przed pe?ni? albo kogo? z przesz?o?ci - kuzynostwo, przyrodnie rodze?stwo albo kto? kogo po prostu zna?a. Niby pami?ta? dawnych czas?w nie chce, ale ludzi, kt?rzy z t? przegran? cz??ci? historii nic wsp?lnego nie mieli, tak po prostu nie odtr?ci. Zapraszam czy co?, samotny wilk jestem ;^;

Alois Trancy

Hrabia

Rodzina: Luca - prawdopodobnie jedyny członek jego rodziny lub po prostu przyszywany brat
Znaki szczeg?lne: Znak faustowski na języku, złoty pierścień z czerwonym oczkiem
Kontrakt z: Claude Faustus ( zazdrośni? )
Poziom ?ycia: 90% przez małe głupstwa
Wysłany: 2018-08-12, 22:01   
   Multikonta: Grell Sutcliff

⊰ Wɪᴛᴀᴍ Sᴇʀᴅᴇᴄᴢɴɪᴇ ⊱

Po dosy? d?ugiej przerwie powracam i szukam kogo? do sesji. Nie mam ?adnego konkretnego pomys?u, gdy? o wiele ?atwiej jest na niego wpa?? kiedy si? jednak wie, z kim przyjdzie pisa?.
Moja Alo?ajza zniesie ka?dego, nie wiem jak odwrotnie, ale to ju? nie mnie si? o to martwi? ~
Ch?tnych zapraszam na pw!

claude please don't leave me !
don't leave me alone !

Odpowiedz do tematu