Witajcie w Anglii pod koniec XIX wieku, we wspaniałej choć zarazem mrocznej i zagadkowej epoce wiktoriańskiej. Mnożą się tajemnicze przestępstwa nad którymi Scotland Yard załamuje bezradnie ręce. Londyn staje się polem kryminalnych rozgrywek i zbrodni mrożących krew w żyłach. Zaniepokojona Królowa Wiktoria uruchamia wszystkie swoje siły do tego by zwalczyć rosnącą przestępczość. Ten mroczny świat zamieszkują wspólnie z ludźmi: demony, które wykorzystując słabość człowieka zawierają kontrakty w zamian za dusze śmiertelników; anioły pragnące oczyścić plugawą ludzkość z grzechów; shinigami zaprowadzające porządek pośród problematycznych dusz, a także piekielnie zwierzęta o nieprzewidywalnej naturze. To wszystko dzieje się już poza wiedzą i poza wzrokiem zwykłych ludzi, jednak ma na ich życie ogromny wpływ. Przetrwanie w tym świecie jest prawdziwym wyzwaniem, które może okazać się przygodą na śmierć i życie.
► Login = imię i nazwisko postaci bądź tylko imię (jeśli nie ma nazwiska).
► Ukazał się nowy The Times.
POSZUKIWANIA
► Albert poszukuje przyrodniej siostry.
► Czarny Szermierz, Afuro Aphrodi Terumi i Zeno Hen poszukują różnych relacji.
► Wasil poszukuje ochotnika do sesji.
► Mark poszukuje przyjaznej duszyczki.

Listopad 1889r.
Deszcz, pochmurne niebo i porywiste wiatry będą towarzyszyć nam niemal codziennie. Temperatura będzie wynosić maksymalnie 7'C w dzień, w nocy zaś 2'C.

Poprzedni temat «» Następny temat
Numer 75/1889r
Autor Wiadomość
Ciel Phantomhive

Earl/Pies Królowej

Rodzina: Vincent (ojciec), Rachel (matka) - oboje nie żyją - odziedziczył po nich firmę Funtom Company; Angelina Durless (ciotka), Frances Midford (ciotka), Alexis Leon Midford (wuj), Edward Midford (kuzyn), Elizabeth Midford (kuzynka i narzeczona)
Wiek: 15 lat
Znaki szczególne: czarna opaska na prawym oku, pierścień z niebieskim brylantem na lewym kciuku, na prawej ręce rodowy sygnet
Ekwipunek: rewolwer w kieszeni
Kontrakt z: Sebastian Michaelis
Poziom życia: 100%
Dołączył: 25 Maj 2013
Posty: 1184
Wysłany: 2017-11-24, 20:37   Numer 75/1889r
   Multikonta: Alexander


Klęska rocznicy Weston College

Najlepsza brytyjska szkoła publiczna, obchodziła rocznicę swego założenia. Uroczystości miały być huczne i uświetnione dodatkowymi występami podopiecznych Weston College. Niestety, nad placówką jakiś czas temu zawisły czarne chmury związane z plotkami o rzekomym zaginięciu kilku uczniów. Zła passa utrzymywała się także podczas obchodów. Na początku problem z wystartowaniem miała jedna z łodzi przygotowywanych do planowanego wyścigu stanowiącego część rywalizacji między Domami, a do kolejnych niepowodzeń przyczyniła się gwałtowna zmiana pogody i nadejście burzy, która spłoszyła jedno z koni wraz z przypadkową pasażerką na grzbiecie. Na szczęście sytuacje udało się opanować i panience nic się nie stało, aczkolwiek dalsze uroczystości stanęły pod znakiem zapytania. Do zadziwiających zdarzeń musiało dojść w tym czasie na tyłach szkoły, bo tam odnaleziono ciała tych uczniów, których uważano za zaginionych w stanie wskazującym na dość brutalne potraktowanie. Ze sprawą ponoć miała związek elitarna czwórka Prefektów tej szkoły i oczywiście wydalono ich w trybie natychmiastowym. Dalszym badaniem incydentu zajmuje się już Scotland Yard, zaś wszystko wskazuje na to, że Weston College będzie musiało w najbliższym czasie włożyć dużo wysiłku w odbudowanie nadszarpniętej reputacji.
Romeo i Julia z niespodzianką

Dyrekcja Teatru Britannia postanowiła wesprzeć działalność dobroczynną miasta, wystawiając uwielbianą sztukę Williama Szekspira "Romeo i Julia", nad którą pieczę powierzono sir Abrahamowi DeLacroix. Wydarzenie organizowane na wielką skalę stanęło pod znakiem zapytania po rozpadzie grupy aktorskiej i wówczas to DeLacroix podjął decyzję o oddaniu tego przedstawienia w ręce niedoświadczonych amatorów ściągniętych dosłownie z ulicy. Ryzykowany plan okazał się sukcesem, bo widownia była wypełniona po brzegi, zaś wśród aktorów znalazły się i osoby ze znanych rodów arystokratycznych jak i zupełnie nieznani kandydaci. Występ ten spełnił doskonale swe zadanie i tylko jeden incydent wprawił w osłupienie widzów. Już pod koniec przedstawienia na scenie pojawił się lis. Zwierzę to prawdopodobnie wkradło się do teatru niezauważone i w najbardziej niespodziewanym momencie ujawniło swą obecność. Na szczęście aktorzy zachowali zimną krew, występ udało się dokończyć i tylko lis pozostał nieuchwytny. Być może właśnie to zdarzenie skłoni władze Londynu do przyjrzenia się bliżej problemowi bezpańskich zwierząt żerujących w mieście.
Ogłoszenia

W związku z podwojeniem wymiany handlowej z Francją już w ostatnią sobotę otwarto nową perfumerię znanej marki Pois aux yeux.

Miasto zainwestowało w trucizny na szczury oraz lisy, które rozmieszczono w kamienicach, a także w mniej uczęszczanych uliczkach Londynu.

Królewskie stajnie poszukują stajennego. Jej Wysokość rozpisała konkurs na nowego opiekuna królewskich koni. Zgłaszać się mogą tylko osoby z doświadczeniem.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  Fairy Tail Path MagicianBleach OtherWorld

Dragon Ball New Generation RebornVampire Knight


Król LewImage and video hosting by TinyPic

Rainbow RPGVampire Diaries

SnM: Naruto PBF

www.zmiennoksztaltni.wxv.plEclipseover-undertale
On-anime.plProjekt K7 M&A | http://k7.ubf.pl


Styl i grafika zedytowane przez Ciela Phantomhive. Uprasza się o nie kopiowanie.
Kuroshitsuji. Yana Toboso.
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 11