Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Witajcie w Anglii pod koniec XIX wieku, we wspaniałej choć zarazem mrocznej i zagadkowej epoce wiktoriańskiej. Mnożą się tajemnicze przestępstwa nad którymi Scotland Yard załamuje bezradnie ręce. Londyn staje się polem kryminalnych rozgrywek i zbrodni mrożących krew w żyłach. Zaniepokojona Królowa Wiktoria uruchamia wszystkie swoje siły do tego by zwalczyć rosnącą przestępczość. Ten mroczny świat zamieszkują wspólnie z ludźmi: demony, które wykorzystując słabość człowieka zawierają kontrakty w zamian za dusze śmiertelników; anioły pragnące oczyścić plugawą ludzkość z grzechów; shinigami zaprowadzające porządek pośród problematycznych dusz, a także piekielnie zwierzęta o nieprzewidywalnej naturze. To wszystko dzieje się już poza wiedzą i poza wzrokiem zwykłych ludzi, jednak ma na ich życie ogromny wpływ. Przetrwanie w tym świecie jest prawdziwym wyzwaniem, które może okazać się przygodą na śmierć i życie.
► Login = imię i nazwisko postaci bądź tylko imię (jeśli nie ma nazwiska).
► Czy wiesz, że... nasze forum ma już 4,5 roku? Dziękujemy za to, że jesteście!

POSZUKIWANIA
► Basil poszukuje skrzypkowego konkurenta, nachalnego klienta i innych powiązań.
► Albert poszukuje przyrodniej siostry.
► Orin poszukuje ochotnika do sesji.
► Czarny Szermierz poszukuje różnych relacji.

Wrzesień 1889r.
Coraz więcej deszczowych i pochmurnych dni, coraz mniej przebłysków ciepłego słońca. Temperatura będzie wynosić ok. 20'C w dzień, w nocy zaś 12'C.

Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukiwania
Autor Wiadomość
Anne Sheer
[Usunięty]

Wysłany: 2017-07-15, 16:45   

Poszukuję!

> Arystokrata - człowiek z wyższych sfer, który ma pieniądze, władzę i dwór. Ta osoba lub jej bliski doradca z własnej inicjatywy zadbała, by Anne Sheer przestała pracować na służbie tam, gdzie była przez całe swoje dotychczasowe życie. Może jest dobrym znajomym pana domu, może załatwił to mroczniej i bardziej skrycie. Grunt, że decydent w nowym domu chce Anne na służbie z jakichś szczególnych lub tajemniczych powodów (trochę jak zainteresowanie Undertakera Cielem). Mała o tym nie wie. Relacja: dziewczynka jest po prostu na służbie, winna posłuszeństwo. W ten sposób będzie miała dach nad głową :)

> Demon - najchętniej zakontraktowany z panem domu lub kimś ze służby, lub krewnym pana domu. Chodzi mi o jakieś fabuły i różnie się to może rozwinąć. A może to demon-wolny-wilk dopiero szukający kontrahenta, który wykorzystałby Anne dla ocenienia który człowiek nadaje się na partnera w cyrografie? Np. narazić ją na śmiertelne niebezpieczeństwo i zobaczyć, kto się rzuci z pomocą.

> Demoniczne zwierzę - tu by bardzo pasował Rikuo - słodki futrzak, którym dziewczynka by się zajęła i po kryjomu dokarmiała, dbała o niego.

> Zaginiony ojciec - nie wiadomo, kto jest ojcem małej, więc może to być ktokolwiek. Pan jej dawnego domu? Jakiś arystokrata? Ktoś inny? Najlepiej ktoś daleki, kto uzna ją za córkę -rodzoną, o której istnieniu nie wiedział lub zaginioną. Ojcostwo może być prawdziwe, albo tylko się tak wydawać.

> Anioł - myślę że ciekawie byłoby, gdyby nietypowy kolor włosów dziewczynki zwrócił uwagę upadłego anioła. Ten spróbowałby ustalić, czy nie jest ona aby abominacją - półaniołem, lub też zwykłym aniołem w ukryciu.

Gabriel Trager

Wydz. Żniwiarzy

Rodzina: Nie potrzebuje czegoś takiego.
Znaki szczególne: Charakterystyczny śmiech psychopaty, magnetyzujące niemal hipnotyczne oczy którym ciężko odmówić
Kosa śmierci: Olbrzymie, pół metrowe nożyce. Wyglądają na podstarzałe i delikatnie zardzewiałe. Widać na nich zakrzepłą krew
Poziom życia: 100 procentków
Wysłany: 2017-07-15, 21:04   
   Multikonta: Soma Asman Kadar

GABISIOWE OGŁOSZENIA!

Poszukuję dziecka. Adoptnąć Gab by sobie chciał dziecko i być najlepszym ojcem w uniwersum Marvela DC i wszystkich innych! Obiecuje ciekawą egzystencje, wiedzę o sprawach tajemnych oraz czarny pas władania nożyczkami. Daje ciastko każdemu chętnemu.

Snake

Lokaj

Znaki szczególne: Łuski, białe włosy, żółte oczy, wąskie źrenice, zawsze jest przy nim jakiś wąż.
Ekwipunek: ... Węże
Poziom życia: 100%
Wysłany: 2017-07-28, 18:22   

Szukam kogoś do grania. Może być ktoś, kto da wężowatemu miłość i zrozumienie-- znaczy ktoś, kto nie będzie traktował go jak dziwadło, może być też zupełnie przeciwny przypadek. W razie gdybym nie pisał przez trzy dni, można mnie kopać. Co do miejsca i sytuacji, to coś się wymyśli~

aktualne. W razie czego czekam na pw. o/

Jakby ktoś widział w Snake'u jakiś punkt zaczepienia pod relacje, to zawsze chętnie.

Narkis Quentin
[Usunięty]

Wysłany: 2017-08-24, 19:26   

Poszukuje wszelkich relacji.
Anielski romans, kończący się chęcią zemsty? Czemu nie. Człowiek, który ujrzał niegdyś w lustrze odbicie demona i próbuje dowieść wszystkim, kim jest? Ok. Lady lub Lord, który nie ceni swojego życia i zaprzedaje swoją duszę demonowi? Jak najbardziej!

Orin

Rodzina: Brak
Znaki szczególne: Pluje kwasem w obu formach.
Wysłany: 2017-10-23, 20:38   
   Multikonta: Incubus

Poszukuję kogoś do sesji w ogóle. Może być za równo ktoś kto może go potraktować jak śmiecia, jak i przygarnąć zagubione stworzonko. Nie narzucam relacji, wolę by rozwinęła się naturalnie, pasując do charakteru postaci.

Aktualne
...............Its just who you are...

Czarny Szermierz

Rodzina: Wszyscy warci zaufania.
Znaki szczególne: szaro-srebrne oczy
Ekwipunek: Dwa miecze, notes, troche leków i opatrunków.
Wysłany: 2017-10-28, 21:08   
   Multikonta: Zeno Hen

Witajcie, chętnych do pisania w fabule jakiej kolwiek chcecie, raczej na wszystko się zgodzę. Zawsze aktualne, jak wam nie odpisze to nie martwcie się każdy czasami zapomina wystarczy napisać do mnie KP z linkiem, odpisuje zazwyczaj w tym samym dniu najczęściej pewnie wieczorem bo chodzę do technikum i mam szmat roboty wliczając w to prace. Nie bać się pisać, chętnie kogoś poznam i się zaprzyjaźnię kto wie może coś więcej. ;-)

Czarny Szermierz:
-demona do związania rodzinnej więzi, bo jest trochę smutny z samotności i nie chcę zmienić się w kamień bez uczuć
-człowieka do kontraktu, zrobi wszystko co będzie trzeba, lubi mieć w sprawie swoje zdanie, po głębszym poznaniu nie zrobi krzywdy więc spokojnie
-demoniczne zwierzę zaopiekuje się bez żadnego, ale w zamian nie żąda nic będzie po prostu miłym kompanem podróż i czasem pomocnikiem w walkach
-anioł no tego nie wiem do końca czy demon może się zaprzyjaźnić z aniołem, ale jak to mówią do odważnych świat należy spróbować zawsze można
-ktoś od śmierci nie ma problemu, pisać jeśli ktoś się taki znajdzie

Afuro Aphrodi Terumi
-demona no tylko do konkurencji albo głębszych przygód, bo nie widziałem jeszcze anioła kumplującego się z demonem, tak jak wcześniej dla chętnych wszystko jest osiągalne, może jakiś wypadek, pomoc i kumpel przy sobie...
-anioła no jako towarzysza jak najbardziej, może być to ktoś cichy jak i rozgadany nie ma problemu, w sumie zgodzę się na każdą fabułkę no prawie wiadomo...może jakieś spotkanie aniołów, zebranie no nie wiem co wymyślicie to postaram się wykorzystać
-demoniczne zwierzę no cóż, Afuro nie bardzo przepada za jakimi kolwiek zwierzętami, ale to wszystko zależy od samo reprezentacji, chętnie przygarnie dumnego i szlachetnego zwierza który umie się zachować, zaopiekuje się nim i dostarczy najpotrzebniejszych rzeczy jakie tylko zapragnąłby każdy zwierzak
-od śmierci no jakiś wróg na topie by się przydał

Zeno Hen
-demon jak najbardziej tak, skorpion i demon to raczej dobrana para, zwierzak jest zabójczo jadowity i chętnie pomoże towarzyszowi misji, dobrze by było czarny charakter, ale jeśli trafi się ktoś miły to też nie odmówię
-anioł też ujdzie, może też coś nieoczekiwanego, pomoc w wypadku, zagrożeniu, a może chwila słabości i spotkanie czekam na wasze propozycje
-demoniczne zwierzę oczywiście bez względu na rasę, wystarczy optymistyczne nastawienie i na pewno jakoś się dogadamy
-ktoś od śmierci czemu nie, tu nie mam na razie pomysłów, ale zainteresowanych zapraszam na PW

///to jest nie wiele z moich propozycji, pomysłów, chętnie posłucham waszych, o każdej porze dnia i nocy odpisze w 24 godzin, przynajmniej się postaram, wszystkich zainteresowanych zapraszam jak najbardziej nie bać się pisać :mrgreen:

Wszystko kochani AKTUALNE ZAWSZE,piszcie i nie martwcie się jestem przychylny do każdego pomysłu, nawet tego szalonego i nierealnego.

Odpowiedz do tematu