Witajcie w Anglii pod koniec XIX wieku, we wspaniałej choć zarazem mrocznej i zagadkowej epoce wiktoriańskiej. Mnożą się tajemnicze przestępstwa nad którymi Scotland Yard załamuje bezradnie ręce. Londyn staje się polem kryminalnych rozgrywek i zbrodni mrożących krew w żyłach. Zaniepokojona Królowa Wiktoria uruchamia wszystkie swoje siły do tego by zwalczyć rosnącą przestępczość. Ten mroczny świat zamieszkują wspólnie z ludźmi: demony, które wykorzystując słabość człowieka zawierają kontrakty w zamian za dusze śmiertelników; anioły pragnące oczyścić plugawą ludzkość z grzechów; shinigami zaprowadzające porządek pośród problematycznych dusz, a także piekielnie zwierzęta o nieprzewidywalnej naturze. To wszystko dzieje się już poza wiedzą i poza wzrokiem zwykłych ludzi, jednak ma na ich życie ogromny wpływ. Przetrwanie w tym świecie jest prawdziwym wyzwaniem, które może okazać się przygodą na śmierć i życie.
► Login = imię i nazwisko postaci bądź tylko imię (jeśli nie ma nazwiska).
► Ukazał się nowy The Times.
POSZUKIWANIA
► Albert poszukuje przyrodniej siostry.
► Czarny Szermierz, Afuro Aphrodi Terumi i Zeno Hen poszukują różnych relacji.
► Wasil poszukuje ochotnika do sesji.
► Mark poszukuje przyjaznej duszyczki.

Listopad 1889r.
Deszcz, pochmurne niebo i porywiste wiatry będą towarzyszyć nam niemal codziennie. Temperatura będzie wynosić maksymalnie 7'C w dzień, w nocy zaś 2'C.

Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukiwania
Autor Wiadomość
Nemezis
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-25, 16:30   

Poszukuję dla mojej postaci cierpliwego, lubiącego ryzyko opiekuna. Najlepiej demona, shinigama lub zwykłego człowieka. aktualne
Może anioła, który próbowałby sprowadzić Nemezis na jakąś lepszą ścieżkę? aktualne
I kogokolwiek do fabuły ;D aktualne
 
     
Charlotte Stiefvater


Rodzina: Rodzinka z piekła rodem.
Wiek: Na ile wygląda?
Znaki szczególne: Białe włosy i czerwone oczęta.
Ekwipunek: CECIL
Kontrakt z: Nie, nie ma przerwy od ćwiczeń gry w szachy, dzieciaku. Svertig, nie rozpraszaj go i łapy precz od mojego obiadu.
Kosa śmierci: A mogę taką?
Poziom życia: Prawdopodobnie 100%. A może nawet więcej.
Dołączył: 28 Wrz 2014
Posty: 35
Skąd: Piekło.
Wysłany: 2016-12-04, 19:54   
   Multikonta: Asune, Florence, Rozalia


Helloł
czas rozruszać Lotte.


Poszukuję samca lub samicy do przelotnego romansu lub innej relacji, która nie byłaby nudna jak flaki z olejem. Mile widziane mocne charaktery, brak wymagań rasowych.
Nie odpowiadam za ewentualne uszczerbki na zdrowiu.


NIEAKTUALNE
Aczkolwiek ucieszą mnie pomysły na nowe relacje.
Buziaki
_________________
VOICE // THOUGHTS // MIND

~
 
 
     
Phoebe Cortez
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-25, 22:04   

No to tak, słodki rudzielec poszukuje!!

Kogoś do gry!
Miło by było rozpocząć z kimś grę. Wymogi? Niema takowych, propozycje jak najbardziej mile widziane. Ja ze swojej strony proponuję wszystko co możliwe. Od porwań, po zniewolenie. Droga wolna byle się działo i było ciekawie.

Miłość!
Partnera co to jest takim jednym wielkim **** (tak, nie będę tutaj używała wulgaryzmów...jeszcze). Wszystkie triki dozwolone. Zazdrość, chorobliwa miłość..co do głowy przyjdzie.

Ze swojej strony zapewniam ciekawe rozgrywki i akcje, które możemy wspólnie ustalić i rozegrać wedle upodobań! AKTUALNE jak najbardziej!!
 
     
Rosaline Adeline Monson


Rodzina: Zbędna
Wiek: Dwadzieścia cztery lata
Znaki szczególne: Ostre rysy twarzy, długa, głęboka blizna na klatce piersiowej, ślady po rozległych poparzeniach na nogach
Ekwipunek: Notatnik, cygara, pieniądze, zegarek na łańcuszku, bransoletka po matce
Kontrakt z: Za stara, by wierzyć w takie cuda
Kosa śmierci: -
Poziom życia: 100%
Dołączył: 18 Gru 2016
Posty: 7
Skąd: Londyn
Wysłany: 2017-01-08, 22:02   
   Multikonta: Maybe


"Panie Warren, przedstawiam panu lidera wydziału handlowego spółki Wangler - pan Eric Arthur Fletcher, mózg naszej wspaniałej współpracy z Szanghajem i jednocześnie mój zaufany przyjaciel."
Wspólnik, współpracownik, który uważałby Fletchera za przyjaciela (jednostronna opinia na temat tej relacji). Szczególnie irytowałby Rozalię, ale nie byłaby do niego nastawiona negatywnie. Ktoś, kto uwielbia pracę i pieniądze, silny charakter. Najlepiej mężczyzna, ze względów oczywistych - pełnoletni. Rasa nie jest tutaj wymogiem. Zaskocz mnie.

aktualne

♣ "Rosaline nie pamięta swojego dzieciństwa, jak przez mgłę kojarzy twarze swoich bliskich."
Zaginiony brat Rozalii. Najlepiej ktoś, kto troszczyłby się o nią, czasem dokuczał - taka typowa relacja brat-siostra. Razem chcieliby odnaleźć drugiego brata i ludzi odpowiedzialnych za morderstwo ich rodziców.

aktualne

"...zdarzył się pewien wypadek."
Sprawcy tragedii, która wydarzyła się w domu Monsonów. Osoby, które należałyby do większej grupy przestępczej, lub po prostu miały związek z "podziemiem". Brak wymagań co do rasy i płci.

aktualne

"Z dziecięcą wręcz ekscytacją przyjmuje kolejne interesujące przypadki i to jedna z niewielu sytuacji, gdzie można zobaczyć ją w tak entuzjastycznym stanie."
Potrzebujesz informacji? Masz jakieś ciekawe zlecenie? A może chciałbyś zostać informatorem Rozy? Zapraszam.

aktualne

"Fletcher zna wszystkich i wie o nich wszystko, a jeśli czegoś nie wie, nie zawaha się zrobić wszystkiego co konieczne, by się tego dowiedzieć."
Ktoś, kto byłby dla niej jedną wielką zagadką. Tak jak napisałam w punkcie o romantycznej relacji, mogłaby to być osoba, o której nie mogłaby znaleźć żadnych informacji. Brak wymagań rasowych.

nieaktualne, BAE ZABRAŁO

♣ I wszelkie inne pomysły na relacje lub luźną fabułę, zawsze i wszędzie.

aktualne
_________________
// W O M E N //
Ostatnio zmieniony przez Rosaline Adeline Monson 2017-01-31, 20:55, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
Imagination


Rodzina: Nie.
Wiek: Wizualnie jakieś 25 lat.
Ekwipunek: Często strzelba, prawie zawsze rewolwer, prawie zawsze sztylet (którego krawędzie pokryte są trucizną), zazwyczaj kilka funtów. ...późniejcośdodam
Poziom życia: 100%
Dołączył: 15 Sie 2016
Posty: 51
Wysłany: 2017-01-09, 18:05   
   Multikonta: Kawaii Szefu&Popapraniec


Rosaline Adeline Monson napisał/a:

"Fletcher zna wszystkich i wie o nich wszystko, a jeśli czegoś nie wie, nie zawaha się zrobić wszystkiego co konieczne, by się tego dowiedzieć."
Ktoś, kto byłby dla niej jedną wielką zagadką. Tak jak napisałam w punkcie o romantycznej relacji, mogłaby to być osoba, o której nie mogłaby znaleźć żadnych informacji. Brak wymagań rasowych.


To ja chcę jeszcze to
oprócz tego co ustaliliśmy na pw
bo Promyczek tak mało gada, zwłaszcza O SOBIE, nie pozostawianie śladów, nie podawanie imienia... u know bae!!!1! U KNOW
_________________
Ostatnio zmieniony przez Imagination 2017-02-05, 18:20, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Desmond Heartstone
[Usunięty]

Wysłany: 2017-02-02, 23:15   

Pracodawcy!
Desmond z zawodu jest naukowcem wykształconym w naukach przyrodniczych z naciskiem na genetykę, a w międzyczasie zbiera informacje o zjawiskach nadprzyrodzonych, w co wliczone są demony, anioły i shinigami. Jeśli ktoś ma zastosowanie dla takich informacji, może byłby zainteresowany być patronem i finansować badania?
WOLNE, ALE ZAJĘTĄ MAM JUŻ BILOKACJĘ

Kontraktu!
Okej, może nie jest to "poszukiwane" przez Desmonda, ale na sam pomysł jest otwarty. Jeśli udałoby Ci się wystarczająco zamydlić mu oczy, może zgodziłby się taki kontrakt podpisać? Oczywiście nie byłoby to łatwe, nie ma niczego co Desmond chciałby za wszelką cenę, a ot tak se, się kontraktu nie podpisuje. W końcu dusza cenna rzecz. Wymagałoby to trochę kombinowania ze strony demona, ale wszystko da się odpowiednią metodą zrobić.
WOLNE, ALE ZAJĘTĄ MAM JUŻ BILOKACJĘ

Luźnych znajomości!
Jeśli chodzi o wolne fabuły to ja zawsze. Desmond szuka kogokolwiek, Londyn w końcu stolicą, dużo miasto, przydałby się mu ktoś kto pomógłby w tym wszystkim mu się odnaleźć. Koledzy, przyjaciele, miłość, wrogowie, nemesis, znajome twarze - You name it, ważne, aby w końcu przestać się czuć obcym w tym miejscu.
Poza tym, Desmond jest zafascynowany demonami, aniołami, shinigami oraz innymi nadnaturalnymi postaciami - jeśli należysz do takich, na pewno byłbyś w stanie przykuć jego uwagę.
...Chyba powinienem także wspomnieć, że ten punkt nie koniecznie trzeba odegrać, bez problemu można ustalić, że nasze postacie po prostu się znają, lól
WOLNE, ALE ZAJĘTĄ MAM JUŻ BILOKACJĘ

Śmiało pisać na priv lub zaczepiać na SB. Jeśli masz też inny pomysł, to jestem otwarty na propozycje!
 
     
Aolin
[Usunięty]

Wysłany: 2017-03-01, 23:47   

Kogokolwiek. Byle nie zakochaną w nim kobietę. A nie prawdopodobieństwo pojawienie się kogoś takiego jest zbyt pomijalne by zajmować tym miejsce w ogłoszeniach. To po prostu Kogokolwiek A i odpisy nie rzadziej niż co 4 dni ,23 godziny , 59 minut, 59,(9) sekund.
 
     
Marcus Takato

Wydz. Żniwiarzy

Rodzina: Kiedyś to sobie była, teraz nie
Wiek: Stary cap
Znaki szczególne: Ma dwa metry, wystarczy
Ekwipunek: Papierosy, dwa rewolwery, portfel z dokumentami, zapalniczka, kluczyki od domu Arikko
Kosa śmierci: Ot, zwykła kosa, zakończona ostrzem
Poziom życia: 100%
Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 4
Skąd: Ameryka Północna
Wysłany: 2017-03-06, 00:00   

Kogoś do pisania.

Oddam Marcusa w dobre łapki!
_________________
 
     
Lilianna Abervell
[Usunięty]

Wysłany: 2017-03-18, 22:04   

Uwaga, uwaga!

Do naszego duetu (Lilka i Crowley) brakuje nam jeszcze jednej duszyczki! Poszukujemy byłego narzeczonego Lilianny! W telegraficznym skrócie. Mieli się ze sobą zaręczyć, potem wziąć ślub i być przykładną rodziną, a widzieli się tylko raz na oczy, ale coś wtedy zaiskrzyło. Nathaniel (chociaż jak znajdzie się jakiś powód w ostateczności mógł zmienić imię) od dwóch lat, odkąd rodzice Lilianny zginęli, a ona zawarła pakt, usiłuje się z nią spotkać, by dowiedzieć się co się stało i odnowić ich relację. Charakter dowolny, tak samo jak wygląd!

Czego oczekujemy:
1. Aktywności.
2. Aktywności.
3. Aktywności.
4. Człowiek, to czy sam będzie miał pakt, jest dowolne.
5. Wspominałam już o Aktywności?

Co oferujemy?

Niezapomniane chwile!
Jeśli ktoś by się ulitował nad naszą dwójką i chciałby się pobawić w fajną dramę, zapraszam na PW aby obgadać szczegóły.

AKTUALNE
 
     
Astrid Nietzsche
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-05, 12:12   

Z racji chwilowej możliwości bilokacji, mogę kogoś przygarnąć na sesję.
nieaktualne
 
     
Rikuo
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-13, 20:58   

Przygarnij króliczka~

Czegóż poszukuję? Oczywiście osoby do pisania, która przetrzyma te parę chwil z tym dziwnym futrzakiem.
AKTUALNE~

Przy okazji poszukuję też kogoś, do kogo zwierzaczek mógłby się w pewien sposób przywiązać, aka zaufać w jakimś stopniu. Ktoś zechce przygarnąć króliczka?
AKTUALNE, a próbuj na fabule
Ostatnio zmieniony przez 2017-06-22, 07:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Red Ruby
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-18, 23:41   

Poszukuję Blue Bonnie czyli bliźniaczego demona Ruby. W założeniu powinna być przeciwieństwem Red i tak zwanym mózgiem tego duetu. Resztę moich wizji mogę opisać na pw. W ostateczności mogę się zgodzić na zupełnie inną, postać (nawet na chłopa!) do relacji „partners in crime”. Więc piszcie jeśli coś wam wpadnie do głowy, a nóż widelec dojdziemy do kompromisu~
AKTUALNE

Przydałby mi się również kontraktor. Tu dużych wymagań nie mam. Zaskoczcie mnie.
AKTUALNE
 
     
Hira
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-19, 20:15   

[b]Kogoś na początek. Nie trzeba się zgłaszać, wystarczy odpisać w temacie:
http://blackbutler.cba.pl...ighlight=#20441

Kogoś, kto ma ochotę poświęcić czas na oswojenie w jakimś stopniu lub zupełnie Hirę. Tu również nie trzeba się zgłaszać, tylko wbijać na fabułę jak leci i kombinować (ugłaskiwać, tresować- co tam wpadnie do głowy) ;)
[/b]
Aktualne
 
     
Michaela Milse
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-22, 17:22   

P O S Z U K I W A N I A

x ZNAJOMOŚCI

Jak sama nazwa wskazuje, mogą być to osobniki dowolnej rasy, płci, orientacji, byleby tylko mieli ochotę poznać anielicę i zobaczyć co z tego spotkania wyniknie. Innymi słowy - po prostu kogoś do popisania.

w o l n e

x PACJENTA

Kogoś, kto zawsze przychodzi do niej cały w świeżych ranach, licząc na szybkie ich opatrzenie przez naszą pielęgniarkę. Taka znajomość może (na pewno) skończyć się niańczeniem "pacjenta" przez Michaele i zapewne ewoluuje w przyszłości w coś więcej niż tylko luźną znajomość.

w o l n e

x OSÓB Z JEJ PRZESZŁOŚCI

Jak tytuł mówi - wszystkich tych, których miała okazję poznać zanim stała się "Michaelą Milse". Oczywiście muszą być to postacie długowieczne. Ich nastawienie do anielicy pozostawiam już wam. Okoliczności poznania się Michaeli z proponowaną postacią i ich wspólna historia do uzgodnienia na PW.

w o l n e

x CAŁA RESZTA

Czyli, no, cała reszta - wszystkie wasze propozycje, które śmiało możecie wysyłać mi na PW. Bo ja jestem nieumiejętna jeśli chodzi o takie rzeczy i nic innego jak na razie nie wymyślę xD

w o l n e
 
     
Eliot Winters
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-24, 00:22   

KAPELUSZNIK POSZUKUJE:

Losowych znajomości:
Tja, chodzi mi o tradycyjne, luźne spotkania postaci na fabule. Oczywiście wszelka dowolność, jeśli chodzi o rozmówcę. Tutaj raczej bez jakiegoś większego celu.
oTWARTE

Akcji i ciekawych spraw:
Jeśli jakaś postać będzie potrafiła wciągnąć go w coś ciekawego, niebezpiecznego, lub niewyjaśnionego, będzie to bardzo mile widziane. Im więcej akcji, tym lepiej. Również można do niego przyjść z jakąś niewyjaśnioną sprawą, zapewne się ucieszy x3
Zawsze wolne

Kontraktu:
Znaczy, no, opcjonalne. Nie żeby szukał, ale ta opcja pozostanie otwarta, jakby ktoś był zainteresowany. Ale to tylko jeśli komuś faktycznie, sukcesywnie uda się sprowadzić Eliota na taką ścieżkę, co będzie nie lada wyzwaniem. Powodzenia w mydleniu mu oczu.
Wolne

Nemesis:
Gdzie detektyw, tam i wróg, prawda? Nie chodzi mi oczywiście o gierkę w Holmsa i Moriarty'ego, zaliczyć można nawet postać, której nasz bohater po prostu znienawidzi z całego serca. Prawdopodobnie nie będzie to wzorowy obywatel.
Wolne

Reszty:
Czyli no, reszta pomysłów. Jestem całkowicie otwarta na wszelkie propozycje, więc jakby co, pisać po prostu na PW.
Wolne
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  Fairy Tail Path MagicianBleach OtherWorld

Dragon Ball New Generation RebornVampire Knight


Król LewImage and video hosting by TinyPic

Rainbow RPGVampire Diaries

SnM: Naruto PBF

www.zmiennoksztaltni.wxv.plEclipseover-undertale
On-anime.plProjekt K7 M&A | http://k7.ubf.pl


Styl i grafika zedytowane przez Ciela Phantomhive. Uprasza się o nie kopiowanie.
Kuroshitsuji. Yana Toboso.
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 14