Witajcie w Anglii pod koniec XIX wieku, we wspaniałej choć zarazem mrocznej i zagadkowej epoce wiktoriańskiej. Mnożą się tajemnicze przestępstwa nad którymi Scotland Yard załamuje bezradnie ręce. Londyn staje się polem kryminalnych rozgrywek i zbrodni mrożących krew w żyłach. Zaniepokojona Królowa Wiktoria uruchamia wszystkie swoje siły do tego by zwalczyć rosnącą przestępczość. Ten mroczny świat zamieszkują wspólnie z ludźmi: demony, które wykorzystując słabość człowieka zawierają kontrakty w zamian za dusze śmiertelników; anioły pragnące oczyścić plugawą ludzkość z grzechów; shinigami zaprowadzające porządek pośród problematycznych dusz, a także piekielnie zwierzęta o nieprzewidywalnej naturze. To wszystko dzieje się już poza wiedzą i poza wzrokiem zwykłych ludzi, jednak ma na ich życie ogromny wpływ. Przetrwanie w tym świecie jest prawdziwym wyzwaniem, które może okazać się przygodą na śmierć i życie.
► Login = imię i nazwisko postaci bądź tylko imię (jeśli nie ma nazwiska).
► Ogłoszenie o nadchodzących porządkach.
POSZUKIWANIA
► Albert poszukuje przyrodniej siostry.
► Czarny Szermierz, Afuro Aphrodi Terumi i Zeno Hen poszukują różnych relacji.
► Wasil poszukuje ochotnika do sesji.
► Mark poszukuje przyjaznej duszyczki.

Październik 1889r.
Deszcz i pochmurne niebo stają się codziennym elementem krajobrazu. Temperatura będzie wynosić maksymalnie 12'C w dzień, w nocy zaś 7'C.

Poprzedni temat «» Następny temat
Numer 73/1889r.
Autor Wiadomość
Ciel Phantomhive

Earl/Pies Królowej

Rodzina: Vincent (ojciec), Rachel (matka) - oboje nie żyją - odziedziczył po nich firmę Funtom Company; Angelina Durless (ciotka), Frances Midford (ciotka), Alexis Leon Midford (wuj), Edward Midford (kuzyn), Elizabeth Midford (kuzynka i narzeczona)
Wiek: 15 lat
Znaki szczególne: czarna opaska na prawym oku, pierścień z niebieskim brylantem na lewym kciuku, na prawej ręce rodowy sygnet
Ekwipunek: rewolwer w kieszeni
Kontrakt z: Sebastian Michaelis
Poziom życia: 100%
Dołączył: 25 Maj 2013
Posty: 1163
Wysłany: 2016-11-17, 20:20   Numer 73/1889r.
   Multikonta: Alexander


Tragiczne rozpoczęcie sezonu

W tym roku ostra zima zmusiła władze do wcześniejszego rozpoczęcia sezonu polowań. Głównym powodem były wilcze watahy nękające okoliczne gospodarstwa. W związku z narastającym problemem do odstrzału wilków zaproszono nie tylko zawodowych myśliwych, ale także chętnych pasjonatów, co doprowadziło do zebrania się na polanie przed lasem nie tylko uczestników polowania, lecz także osób im towarzyszących. Jeszcze przed oficjalnym wyruszeniem myśliwych w puszczę, jeden z wygłodniałych wilków porwał kilkuletnią córeczkę hrabiego, która wraz z matką pojawiła się na polanie. Dziecka niestety nie udało się uratować mimo intensywnie prowadzonych poszukiwań. W trakcie łowów odstrzelono dwadzieścia dwa czworonożne drapieżniki, przypuszcza się także, że część wybito przy pomocy innych narzędzi niż broń palna. Nieszczęśliwie przy okazji polowania dwóch myśliwych zostało zagryzionych, zaś kilku poniosło obrażenia. To był najtragiczniejszy sezon polowań od lat. Władze obiecały wypłacić rodzinom myśliwych odszkodowania, zalecają także unikać zapuszczania się w tą wciąż niebezpieczną puszczę.
Szpital w płomieniach

Szpital św. Anny od dawna budził kontrowersje. Lecznica przeznaczona do opieki nad dziećmi upośledzonymi i obłożnie chorymi zmagała się problemami finansowymi, a to najmniejszy z jej problemów. Wokół placówki narosły plotki jakoby dokonywano tam nielegalnych eksperymentów na dzieciach. Sprawą jeszcze nie zajął się Scotland Yard, a wygląda na to, że rozwiązała się sama. W ostatnim tygodniu pożarł ogarnął cały budynek lecznicy. W płomieniach zginęli wszyscy mali pacjenci ośrodka oraz większa część personelu. Trwa ustalanie co doprowadziło do zaprószenia ognia. Tragedia wstrząsnęła społeczeństwem dość mocno, okoliczni mieszkańcy przynosili w miejsce ruin pozostałych po lecznicy kwiaty, żeby upamiętnić dzieci. Oględziny zwłok przeprowadzą odpowiednie służby aby dodatkowo sprawdzić prawdziwość plotek na temat nielegalnych eksperymentów. Rozpoczęto również poszukiwania rodzin poległych pacjentów, aczkolwiek wszystko wskazuje na to, że w przeważającej mierze były to sieroty. To jeszcze bardziej uprawdopodobnia możliwość wykorzystania tych dzieci do okrutnych badań. Na ten moment pozostaje nam oczkiwać na końcowe ustalenia Scotland Yardu.
Ogłoszenia

Trwają przygotowania do Festiwalu Balonów organizowanego przez lorda Aston. Prawdopodobnie zabawa odbędzie się w połowie maja.

Na ostatnim balu charytatywnym hrabiny Clifford pobito kolejny rekord. Kwota zostanie w całości przekazana na okoliczny Dom Sierot.

Lisy w Londynie? Kilku świadków miało widzieć lisa w okolicach London Bridge. Służby już sprawdzają prawdziwość tych doniesień.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  Fairy Tail Path MagicianBleach OtherWorld

Dragon Ball New Generation RebornVampire Knight


Król LewImage and video hosting by TinyPic

Rainbow RPGVampire Diaries

SnM: Naruto PBF

www.zmiennoksztaltni.wxv.pl
On-anime.plProjekt K7 M&A | http://k7.ubf.pl


Styl i grafika zedytowane przez Ciela Phantomhive. Uprasza się o nie kopiowanie.
Kuroshitsuji. Yana Toboso.
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 12