Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Witajcie w Anglii pod koniec XIX wieku, we wspaniałej choć zarazem mrocznej i zagadkowej epoce wiktoriańskiej. Mnożą się tajemnicze przestępstwa nad którymi Scotland Yard załamuje bezradnie ręce. Londyn staje się polem kryminalnych rozgrywek i zbrodni mrożących krew w żyłach. Zaniepokojona Królowa Wiktoria uruchamia wszystkie swoje siły do tego by zwalczyć rosnącą przestępczość. Ten mroczny świat zamieszkują wspólnie z ludźmi: demony, które wykorzystując słabość człowieka zawierają kontrakty w zamian za dusze śmiertelników; anioły pragnące oczyścić plugawą ludzkość z grzechów; shinigami zaprowadzające porządek pośród problematycznych dusz, a także piekielnie zwierzęta o nieprzewidywalnej naturze. To wszystko dzieje się już poza wiedzą i poza wzrokiem zwykłych ludzi, jednak ma na ich życie ogromny wpływ. Przetrwanie w tym świecie jest prawdziwym wyzwaniem, które może okazać się przygodą na śmierć i życie.
► Login = imię i nazwisko postaci bądź tylko imię (jeśli nie ma nazwiska).
► Event Szkolne Zbrodnie zakończony!

POSZUKIWANIA
► Basil poszukuje skrzypkowego konkurenta, nachalnego klienta i innych powiązań.
► Albert poszukuje przyrodniej siostry.
► Rikuo poszukuje ochotnika do sesji.
► Michaela poszukuje pacjenta, osób z przeszłości i innych powiązań.
► Eliot poszukuje znajomości, wroga.
► Anne poszukuje arystokraty, demona, anioła, demonicznego zwierzęcia i ojca..

Lipiec 1889r.
Letnia aura zawitała nad Londyn przynosząc upragnione ciepło, chociaż nie wykluczone gwałtowne burze. Temperatura będzie wynosić ok. 27'C w dzień, w nocy zaś 18'C.

Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukiwania
Autor Wiadomość
Ciel Phantomhive

Earl/Pies Królowej

Rodzina: Vincent (ojciec), Rachel (matka) - oboje nie żyją - odziedziczył po nich firmę Funtom Company; Angelina Durless (ciotka), Frances Midford (ciotka), Alexis Leon Midford (wuj), Edward Midford (kuzyn), Elizabeth Midford (kuzynka i narzeczona)
Znaki szczególne: czarna opaska na prawym oku, pierścień z niebieskim brylantem na lewym kciuku, na prawej ręce rodowy sygnet
Ekwipunek: rewolwer w kieszeni
Kontrakt z: Sebastian Michaelis
Poziom życia: 100%
Wysłany: 2016-06-17, 21:24   Poszukiwania
   Multikonta: Alexander

Poszukiwania osób chętnych do gry, rodziny, przyjaciół, wrogów itd.

Basil Simmons

Rodzina: Adele Simmons - matka; Christopher Cavendish - ojciec
Znaki szczególne: nosi grubo oprawione okulary o prostokątnym kształcie; miodowe oczy; sztywne ruchy; niewielka, cięta blizna na prawym biodrze; wychudzona postura; pracuje jako księgarz
Ekwipunek: klucze do mieszkania; portfel; szmatka do okularów oraz pokrowiec; melancholia
Wysłany: 2016-06-18, 13:55   

✚ NIELUBIANY SKRZYPEK
A niech Ci struna pęknie!
Swego czasu Basilowi zdarzało się uczestniczyć w konkursach muzycznych - już od pierwszego pokazu między nim a pewnym osobnikiem zrodziła się niechęć, która z czasem sprawiła, że dzieląca ich relacja stała się naprawdę negatywna - tak, że zawsze dochodziło między nimi do starć słownych, nierzadko także walka w postaci skrzypcowej bitwy.
nieaktualne

✚ NACHALNY KLIENT
Odpierdol się, zboczeńcu.
Mężczyzna o dziwnych fetyszach, któremu nigdy nie było mało w seksie, a najczęściej swoje fantazje urzeczywistniał wraz z Basilem, rzadko jednak przy jego pozwoleniu. Osoba raczej agresywna, bo i ozdobiła biodro Simmonsa ciętą blizną, kiedy rzucił się na niego wraz z nożem. Choć okularnik już w burdelu nie pracuje, to były klient wciąż może mieć na niego chrapkę.
aktualne

✚ BYŁY KOLEGA
Jak to "dzisiaj mamy sprawdzian"?
Rówieśnik z klasy, jedyna osoba, która nie bała się nawiązać bliższych relacji ze złotookim. Łączyła ich luźna, choć mocno pozytywna nić sympatii - spotkania ograniczali wprawdzie jedynie do szkoły, a przynajmniej do czasu, w którym Basil nie porzucił edukacji. Od tamtego zdarzenia kontakt im się urwał, niemniej jeszcze nie zdołali o sobie zapomnieć.
aktualne

✚ GITARZYSTKA Z ORKIESTRY
Twój entuzjazm jest zniewalający, dosłownie...
Tak zwana Alice, pogodna i pozytywna kobieta, starsza od Basila o jakieś cztery-pięć lat. To ona jako pierwsza wyciągnęła do niego dłoń na zajęciach muzycznych, oferując swoje towarzystwo i pomoc w integracji. Aktualnie dobra znajoma, z którą od czasu do czasu coś razem zagra, a nawet pośpiewa.
aktualne

✚ RESZTA
Pomysły, sugestie, propozycje na konkretną bądź mniej konkretną relację... rozpatrzę wszystko. ~

I will tell you my sins,
and you can sharpen your knife.

Licznik postów fabularnych: 132
Ostatnio zmieniony przez Basil Simmons 2016-09-05, 17:08, w całości zmieniany 1 raz  

Grell Sutcliff

Wydz. Żniwiarzy

Znaki szczególne: rekinie zęby; długie, czerwone włosy; transwestyta
Ekwipunek: Księga Shinigami; kosa śmierci
Kosa śmierci: piła łańcuchowa
Wysłany: 2016-06-19, 09:38   

Czas rozruszać Grella, także macie niepowtarzalną okazję na sesję z tym wspaniałym Bogiem Śmierci!
Brak wymagań, szczegóły ustali się na pw/gg.
Ubrudzenie czerwienią gwarantowane. :'D
aktualne

W końcu jestem lokajem aż do śmierci
pośpieszna odprawa zmarłych i pochówek miłości
zawsze blisko kurtyny wzywającej do pokrycia ziemi CZERWIENIĄ

Licznik postów fabularnych: 199

Roxanna Veiness

Lady

Rodzina: Nie żyje
Znaki szczególne: Jedno oko ciemniejsze od drugiego czyli heterchromia.
Ekwipunek: Srebrny sztylet i naszyjnik z ametystem.
Kontrakt z: Narkis Quentin
Wysłany: 2016-06-19, 17:39   
   Multikonta: Isabell Ravilles

No więc... To definitywnie mój czas żeby się tu znaleźć...

LEJDIS AND ŻENTELMAN KOM TU MI AND LUK AT DYS ZAJEBIASZCZE OGŁOSZENIE!!!!

GDZIE SĄ MOJE DRAMY ???!!! - DRAMA QUEEN POSZUKUJE

1. Ponownie jestem zmuszona znaleźć sobie nowego demona. - Warunkiem jest jakaś bardziej zawiła relacja. Propozycje i chętni na Priv. Prosiłabym o płeć męską. Co jeszcze. Najpewniej dostanie się posadka Lokaja lub pomocnika. Oferuję w zamian ciepły domek i męczydupę.
NIE AKTUALNE

2. Znajomości i Relacji rasy wszelkiej. W końcu kontakty i znajomości towarzyskie nie są z powietrza.
AKTUALNE

3. Kogoś do małej gierki sytuacyjnej. Mianowicie wroga or something. BRAKUJE MI AKCJI I DRAM ;-;
AKTUALNE

4. Coś lub ktoś na fabułę. Obojętnie kto. - Warunek. Bardziej rozwinięta sytuacja a nie przypadkowa wymiana zdań na zasadzie:
Wiesiek: Witoj!
Bożydar: Ktośty?
Wiesiek: Mnie nie znasz?
Bożydar: Nie.
Wiesiek: Aha. Co u ciebie.
Bożydar: Po staremu.
Wiesiek: No dobra to ja spadam stary. Nara ci.

Oczywiście to forma uproszczona ale żeby rozmowa nie była bezsensownym zagadnieniem typu" Jak leci. Fajne to słońce, nie? "
OBECNIE FULL

5. Ostatnie... Aj nid miłość! A przynajmniej jakichś przelotnych do dram romansów, ale Nie pogardziłabym jakimś konkretem na luv story <33333333333333333333333333
NA CHWILĘ OBECNĄ FULL

Mark Joshua Denver

Rodzina: Ojciec, siostra
Znaki szczególne: Blizny na ciele.
Ekwipunek: Laska
Poziom życia: 100
Wysłany: 2016-06-22, 14:18   

No to i ja tu coś naskrobie.

1. Przyjaciele, znajomi. O tak temu nie śmiałosowi przyda się pare dobrych duszyczek, cóż jego niska samoocena jest jaka jest. Dlatego ktoś musi go z niej wyleczyć. Ogólnie poszukuje chętnych, do różnorakich relacji, pozytywnych jak i negatywnych, miłosnych i nie. Zapraszam xD Na razie malutko ale z czasem kto wie.

Aktualne

Sweetdream
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-03, 12:19   

Nie pogardzę rozmową z dowolną osobą w dowolnym miejscu, ot, dla rozrywki. Mam dość skromne wymagania: musi to być osoba właściwa.
Przez słowo "właściwa" rozumiem osobę wystarczająco kreatywną, by tworzyć coś ciekawego; wystarczająco oczytaną, by nie pisała słów "dziecią", "poszłem", "starszom", bo mnie szlag jasny trafi i zniknę szybciej niż zdąży napisać "wruć"; wystarczająco cierpliwą, by potrafiła ograniczyć się do siarczystego policzka gdy zniknę lub popełnię okropną, ortograficzną gafę, by wybaczała mi literówki jako i ja je wybaczam; wystarczająco niezależną, by była w stanie powiedzieć "Adieu!", gdy nasz czas się zwyczajnie skończy.

Nie płacę absolutnie niczym więcej niż wzajemnością w spełnianiu powyższych wymagań.

PW

Russell Phantasma

Popapraniec

Rodzina: Nie ma i nigdy nie było.
Znaki szczególne: Wszystko, frajerzy.
Ekwipunek: To co trzeba!
Kontrakt z: Fufufufufuf.
Poziom życia: 100%.
Wysłany: 2016-07-08, 12:34   
   Multikonta: XD

SZUKAM SŁUGUSÓW.
Służący, niewolnicy, czciciele - ZAPRASZAM.
Rasa obojętna, bo i tak wszyscy jesteście gorsi!!1!11

~więcej info (relacje etc)~

Lumos
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-11, 01:14   

A więc...
Poszukuje kogoś w roli opiekunka. Nie typowej niańki ale kogoś kto się nim zajmie. Nieco nakieruje. Przypilnuje podczas zmian, bo Lumos jest niemal dzieckiem wiec nad sobą nie do końca zawsze panuje.
Rasa: Nie może być człowiek.
I to tyle z wymagań o.o

Lily Valver

Wydz. Żniwiarzy

Rodzina: Matka, ojciec i młodsza siostra, wszyscy żywi i nudni.
Znaki szczególne: oczy Shinigami
Ekwipunek: tabletki na ból gardła (jako przekąska), mapa (której i tak nie umie rozczytać)
Kosa śmierci: Obosieczny topór
Wysłany: 2016-07-28, 00:34   

Cóż, ponieważ moja fabuła znów się zawiesiła (niestety), szukam osoby (albo osób, bo nie mam problemu z pisaniem w kilkoro) chętnej do jakiej sesji. Wymagań praktycznie nie mam - tylko to, żeby odpisy były dodawane dość szybko. Nie koniecznie z dnia na dzień, ale też nie co kilka tygodni. Co do relacji...
Może być praktycznie wszystko - i te poważniejsze, i te przelotne, na jedno spotkanie. Chętnie też znalazłabym kogoś, kto mógłby znać Lily przed zostaniem Shinigami. Ogólnie wszystko zależy od pomysłu chętnego, jeśli brak, ja też mogę coś wymyślić.

AKTUALNE
Ostatnio zmieniony przez Lily Valver 2016-12-30, 22:33, w całości zmieniany 1 raz  

Alice Menarde
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-30, 16:35   

Alice poszukuje! <3

Δ Przyjaciel/Chłopak
''Haha, patrz tylko na to beztalencie! Jak ktoś taki mógł być twoim chłopakiem?''
Cytat:
Koniecznie mężczyzna w jej wieku, rasowo anioł bądź człowiek. Krótko mówiąc jej obecny BFF lub chłopak który wraz z nią szydzi z Basila. To co ich połączyło to niechęć do tego osobnika. Może wraz z nią grać w orkiestrze. Mile widziane, i to bardzo, umiejętności grania na instrumentach bądź wokalne.
NIEAKTUALNE

Δ Starszy Brat
''Co powiedziałaś gówniaro?! Dzisiaj nigdzie nie wychodzisz, marsz do pokoju!''
Cytat:
Musi to być anioł bądź człowiek. Starszy brat który pogardza Alice i traktuje ją z wyższością. Bywa jednak opiekuńczy i w obliczu niebezpieczeństwa jej broni. W swoim towarzystwie zachowują się jak pies i kot. Wie, że dziewczynka jest adoptowana i nie zamierza ją w tym uświadamiać, jak i w tym, że jest aniołem.
AKTUALNE

Δ Nachalny Anioł
''Boże! Jak to nie wierzysz w swego ojca? Jesteś aniołem jak ja!''
Cytat:
W sumie co za wiele pisać? Anioł, który za wszelką cenę chcę nawrócić Alice na dobrą drogę by mogła wrócić do nieba.
AKTUALNE

Undertaker

Dezerter

Znaki szczególne: Grzywka zasłaniająca oczy, blizny przecinające twarz i szyję, strój grabarza, długie czarne paznokcie.
Ekwipunek: Dziesieć sotoba (drewniane kije pogrzebowe) pod płaszczem.
Kosa śmierci: Srebrna, długa kosa ozdobiona na rękojeści miniaturowym szkieletem, którego czaszka jest owinięta w ciernie.
Wysłany: 2016-09-05, 17:03   

U n d e r t a k e r poszukuje:
    • Duszyczki, która zechciałaby rozpocząć ze mną sesję. Wymagań szczególnych nie mam, może być dowolna rasa, płeć ochotnika, dowolne zamiary. Może być to zarówno luźniejsze spotkanie (może trumienkę?) albo bardziej emocjonująca potyczka (o ile taki szaleniec się znajdzie, hihi). Nie gryzę, czasami tylko poproszę o coś śmiesznego w formie zapłaty. Zapraszam do kontaktu przez PW.

Wasil

Demoniczny wąż

Wysłany: 2016-09-11, 17:12   

Witam. Wąż Wasil poszukuje:

1/ Opiekuna. Rasa bez znaczenia, ale z jasnych przyczyn nie może być to inny demoniczny zwierzak. Chodzi o to, żeby ktoś zechciał doglądać węża, dokarmiać go, spędzać z nim czas, zapoznawać z obcym miastem jakim dla niego jest Londyn. Wasil nie pożera nieznajomych, jest dość spokojny, ma dość arystokratyczny charakter, może czasem czymś się odwdzięczy.

2/ Osoby do wspólnej sesji. Rasa, płeć, zamiary nie grają większej roli. Chętnie popiszę.

Zainteresowanych zapraszam na PW.

Albert Reeds

Wydz. Żniwiarzy

Ekwipunek: komplet dziesięciu noży
Kosa śmierci: sierp
Wysłany: 2016-09-18, 20:50   

W końcu... udało mi się dodać tutaj post.
Poszukuję przyrodniej siostry. Imię i nazwisko dowolne. Maksymalny wiek to 16 lat (co wynika poniekąd z historii). Osobiście się nie znają, siostra jest córką matki Alberta z drugiego małżeństwa. Matka Yvonne (uboga arystokratka węsząca za pieniędzmi) odeszła od ojca Ala gdy ten miał jakieś 9-10 lat do bogatego karczmarza, z którym się związała i z tego oto związku pochodziłaby poszukiwana. Charakter, wygląd i resztę historii pozostawiam do uznania, można by z tego coś ciekawego wykombinować czy w przypadku relacji negatywnych między rodzeństwem czy może pozytywnych.

But oh, God,
I feel I've been lied to
Lost all faith in the things
I have achieved

Sharwyn
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-24, 13:00   

No cześć.
Powracam do czynnego pobytu tutaj, a więc zgłaszam swoją zacną osobę na RPGową służbę.
Szukam kogoś do pisania. Rasa, płeć, wiek czy wygląd nie ma znaczenia, aczkolwiek zaznaczam, że szukam osoby która nie leje bezsensownie wody w odpisach.

Kontakt na Priv/GG, tam się dogadamy co do szczegółów, jeśli kogokolwiek to zainteresuje. :v

Soma Asman Kadar

Książę Bengalu

Rodzina: Ojciec - Radża Bengalu
Wysłany: 2016-11-21, 19:53   
   Multikonta: Gabriel Trager

Książęce ogłoszenia!

Poszukuję dobrego człowieka, który będzie tak wspaniały, że stworzy postać Agniego. W końcu będzie to całkiem fajne prawda? I relacyjka już jakaś na start, i pomysł na postać gotowy. Tylko trochę go opisać, znaleźć pierwszy lepszy avek i do boju!

Aktual
Ostatnio zmieniony przez Soma Asman Kadar 2016-11-28, 19:43, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu