Witajcie w Anglii pod koniec XIX wieku, we wspaniałej choć zarazem mrocznej i zagadkowej epoce wiktoriańskiej. Mnożą się tajemnicze przestępstwa nad którymi Scotland Yard załamuje bezradnie ręce. Londyn staje się polem kryminalnych rozgrywek i zbrodni mrożących krew w żyłach. Zaniepokojona Królowa Wiktoria uruchamia wszystkie swoje siły do tego by zwalczyć rosnącą przestępczość. Ten mroczny świat zamieszkują wspólnie z ludźmi: demony, które wykorzystując słabość człowieka zawierają kontrakty w zamian za dusze śmiertelników; anioły pragnące oczyścić plugawą ludzkość z grzechów; shinigami zaprowadzające porządek pośród problematycznych dusz, a także piekielnie zwierzęta o nieprzewidywalnej naturze. To wszystko dzieje się już poza wiedzą i poza wzrokiem zwykłych ludzi, jednak ma na ich życie ogromny wpływ. Przetrwanie w tym świecie jest prawdziwym wyzwaniem, które może okazać się przygodą na śmierć i życie.
► Login = imię i nazwisko postaci bądź tylko imię (jeśli nie ma nazwiska).
► Uczestników eventu Sekta zapraszamy tutaj! Wciąż można się zapisywać!

POSZUKIWANIA
► Albert poszukuje przyrodniej siostry.
► Czarny Szermierz, Afuro Aphrodi Terumi i Zeno Hen poszukują różnych relacji.
► Wasil poszukuje ochotnika do sesji.
► Mark poszukuje przyjaznej duszyczki.

Listopad 1889r.
Deszcz, pochmurne niebo i porywiste wiatry będą towarzyszyć nam niemal codziennie. Temperatura będzie wynosić maksymalnie 7'C w dzień, w nocy zaś 2'C.

Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukiwania
Autor Wiadomość
Ciel Phantomhive

Earl/Pies Królowej

Rodzina: Vincent (ojciec), Rachel (matka) - oboje nie żyją - odziedziczył po nich firmę Funtom Company; Angelina Durless (ciotka), Frances Midford (ciotka), Alexis Leon Midford (wuj), Edward Midford (kuzyn), Elizabeth Midford (kuzynka i narzeczona)
Znaki szczeg?lne: czarna opaska na prawym oku, pierścień z niebieskim brylantem na lewym kciuku, na prawej ręce rodowy sygnet
Ekwipunek: rewolwer w kieszeni
Kontrakt z: Sebastian Michaelis
Poziom ?ycia: 100%
Wysłany: 2016-06-17, 21:24   Poszukiwania
   Multikonta: Alexander

Poszukiwania os?b ch?tnych do gry, rodziny, przyjaci??, wrog?w itd.

Basil Simmons
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-18, 13:55   

✚ NIELUBIANY SKRZYPEK
A niech Ci struna p?knie!
Swego czasu Basilowi zdarza?o si? uczestniczy? w konkursach muzycznych - ju? od pierwszego pokazu mi?dzy nim a pewnym osobnikiem zrodzi?a si? niech??, kt?ra z czasem sprawi?a, ?e dziel?ca ich relacja sta?a si? naprawd? negatywna - tak, ?e zawsze dochodzi?o mi?dzy nimi do star? s?ownych, nierzadko tak?e walka w postaci skrzypcowej bitwy.
nieaktualne

✚ NACHALNY KLIENT
Odpierdol si?, zbocze?cu.
M??czyzna o dziwnych fetyszach, kt?remu nigdy nie by?o ma?o w seksie, a najcz??ciej swoje fantazje urzeczywistnia? wraz z Basilem, rzadko jednak przy jego pozwoleniu. Osoba raczej agresywna, bo i ozdobi?a biodro Simmonsa ci?t? blizn?, kiedy rzuci? si? na niego wraz z no?em. Cho? okularnik ju? w burdelu nie pracuje, to by?y klient wci?? mo?e mie? na niego chrapk?.
aktualne

✚ BY?Y KOLEGA
Jak to "dzisiaj mamy sprawdzian"?
R?wie?nik z klasy, jedyna osoba, kt?ra nie ba?a si? nawi?za? bli?szych relacji ze z?otookim. ??czy?a ich lu?na, cho? mocno pozytywna ni? sympatii - spotkania ograniczali wprawdzie jedynie do szko?y, a przynajmniej do czasu, w kt?rym Basil nie porzuci? edukacji. Od tamtego zdarzenia kontakt im si? urwa?, niemniej jeszcze nie zdo?ali o sobie zapomnie?.
aktualne

✚ GITARZYSTKA Z ORKIESTRY
Tw?j entuzjazm jest zniewalaj?cy, dos?ownie...
Tak zwana Alice, pogodna i pozytywna kobieta, starsza od Basila o jakie? cztery-pi?? lat. To ona jako pierwsza wyci?gn??a do niego d?o? na zaj?ciach muzycznych, oferuj?c swoje towarzystwo i pomoc w integracji. Aktualnie dobra znajoma, z kt?r? od czasu do czasu co? razem zagra, a nawet po?piewa.
aktualne

✚ RESZTA
Pomys?y, sugestie, propozycje na konkretn? b?d? mniej konkretn? relacj?... rozpatrz? wszystko. ~
Ostatnio zmieniony przez 2016-09-05, 17:08, w całości zmieniany 1 raz  

GrellSutcliff

Wydz. Żniwiarzy

Znaki szczeg?lne: rekinie zęby; długie, czerwone włosy; transwestyta
Ekwipunek: Księga Shinigami; kosa śmierci
Kosa ?mierci: piła łańcuchowa
Wysłany: 2016-06-19, 09:38   

Czas rozrusza? Grella, tak?e macie niepowtarzaln? okazj? na sesj? z tym wspania?ym Bogiem ?mierci!
Brak wymaga?, szczeg??y ustali si? na pw/gg.
Ubrudzenie czerwieni? gwarantowane. :'D
aktualne

W końcu jestem lokajem aż do śmierci
pośpieszna odprawa zmarłych i pochówek miłości
zawsze blisko kurtyny wzywającej do pokrycia ziemi CZERWIENIĄ

Licznik postów fabularnych: 199

Roxanna Veiness

Lady

Rodzina: Nie żyje
Znaki szczeg?lne: Jedno oko ciemniejsze od drugiego czyli heterchromia.
Ekwipunek: Srebrny sztylet i naszyjnik z ametystem.
Kontrakt z: Narkis Quentin
Wysłany: 2016-06-19, 17:39   
   Multikonta: Isabell Ravilles

No wi?c... To definitywnie m?j czas ?eby si? tu znale??...

LEJDIS AND ?ENTELMAN KOM TU MI AND LUK AT DYS ZAJEBIASZCZE OG?OSZENIE!!!!

GDZIE S? MOJE DRAMY ???!!! - DRAMA QUEEN POSZUKUJE

1. Ponownie jestem zmuszona znale?? sobie nowego demona. - Warunkiem jest jaka? bardziej zawi?a relacja. Propozycje i ch?tni na Priv. Prosi?abym o p?e? m?sk?. Co jeszcze. Najpewniej dostanie si? posadka Lokaja lub pomocnika. Oferuj? w zamian ciep?y domek i m?czydup?.
NIE AKTUALNE

2. Znajomo?ci i Relacji rasy wszelkiej. W ko?cu kontakty i znajomo?ci towarzyskie nie s? z powietrza.
AKTUALNE

3. Kogo? do ma?ej gierki sytuacyjnej. Mianowicie wroga or something. BRAKUJE MI AKCJI I DRAM ;-;
AKTUALNE

4. Co? lub kto? na fabu??. Oboj?tnie kto. - Warunek. Bardziej rozwini?ta sytuacja a nie przypadkowa wymiana zda? na zasadzie:
Wiesiek: Witoj!
Bo?ydar: Kto?ty?
Wiesiek: Mnie nie znasz?
Bo?ydar: Nie.
Wiesiek: Aha. Co u ciebie.
Bo?ydar: Po staremu.
Wiesiek: No dobra to ja spadam stary. Nara ci.

Oczywi?cie to forma uproszczona ale ?eby rozmowa nie by?a bezsensownym zagadnieniem typu" Jak leci. Fajne to s?o?ce, nie? "
OBECNIE FULL

5. Ostatnie... Aj nid mi?o??! A przynajmniej jakich? przelotnych do dram romans?w, ale Nie pogardzi?abym jakim? konkretem na luv story <33333333333333333333333333
NA CHWIL? OBECN? FULL

Mark Joshua Denver

Rodzina: Ojciec, siostra
Znaki szczeg?lne: Blizny na ciele.
Ekwipunek: Laska
Poziom ?ycia: 100
Wysłany: 2016-06-22, 14:18   

No to i ja tu co? naskrobie.

1. Przyjaciele, znajomi. O tak temu nie ?mia?osowi przyda si? pare dobrych duszyczek, c?? jego niska samoocena jest jaka jest. Dlatego kto? musi go z niej wyleczy?. Og?lnie poszukuje ch?tnych, do r??norakich relacji, pozytywnych jak i negatywnych, mi?osnych i nie. Zapraszam xD Na razie malutko ale z czasem kto wie.

Aktualne

Sweetdream
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-03, 12:19   

Nie pogardz? rozmow? z dowoln? osob? w dowolnym miejscu, ot, dla rozrywki. Mam do?? skromne wymagania: musi to by? osoba w?a?ciwa.
Przez s?owo "w?a?ciwa" rozumiem osob? wystarczaj?co kreatywn?, by tworzy? co? ciekawego; wystarczaj?co oczytan?, by nie pisa?a s??w "dzieci?", "posz?em", "starszom", bo mnie szlag jasny trafi i znikn? szybciej ni? zd??y napisa? "wru?"; wystarczaj?co cierpliw?, by potrafi?a ograniczy? si? do siarczystego policzka gdy znikn? lub pope?ni? okropn?, ortograficzn? gaf?, by wybacza?a mi liter?wki jako i ja je wybaczam; wystarczaj?co niezale?n?, by by?a w stanie powiedzie? "Adieu!", gdy nasz czas si? zwyczajnie sko?czy.

Nie p?ac? absolutnie niczym wi?cej ni? wzajemno?ci? w spe?nianiu powy?szych wymaga?.

PW

Russell Phantasma

Popapraniec

Rodzina: Nie ma i nigdy nie było.
Znaki szczeg?lne: Wszystko, frajerzy.
Ekwipunek: To co trzeba!
Kontrakt z: Fufufufufuf.
Poziom ?ycia: 100%.
Wysłany: 2016-07-08, 12:34   
   Multikonta: XD

SZUKAM S?UGUS?W.
S?u??cy, niewolnicy, czciciele - ZAPRASZAM.
Rasa oboj?tna, bo i tak wszyscy jeste?cie gorsi!!1!11

~więcej info (relacje etc)~

Lumos
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-11, 01:14   

A wi?c...
Poszukuje kogo? w roli opiekunka. Nie typowej nia?ki ale kogo? kto si? nim zajmie. Nieco nakieruje. Przypilnuje podczas zmian, bo Lumos jest niemal dzieckiem wiec nad sob? nie do ko?ca zawsze panuje.
Rasa: Nie mo?e by? cz?owiek.
I to tyle z wymaga? o.o

Lily Valver

Wydz. Żniwiarzy

Rodzina: Matka, ojciec i młodsza siostra, wszyscy żywi i nudni.
Znaki szczeg?lne: oczy Shinigami
Ekwipunek: tabletki na ból gardła (jako przekąska), mapa (której i tak nie umie rozczytać)
Kosa ?mierci: Topór o dwóch ostrzach. Może go rozdzielić na dwa jednoostrzowe berdysze.
Wysłany: 2016-07-28, 00:34   

C??, poniewa? moja fabu?a zn?w si? zawiesi?a (niestety), szukam osoby (albo os?b, bo nie mam problemu z pisaniem w kilkoro) ch?tnej do jakiej sesji. Wymaga? praktycznie nie mam - tylko to, ?eby odpisy by?y dodawane do?? szybko. Nie koniecznie z dnia na dzie?, ale te? nie co kilka tygodni. Co do relacji...
Mo?e by? praktycznie wszystko - i te powa?niejsze, i te przelotne, na jedno spotkanie. Ch?tnie te? znalaz?abym kogo?, kto m?g?by zna? Lily przed zostaniem Shinigami. Og?lnie wszystko zale?y od pomys?u ch?tnego, je?li brak, ja te? mog? co? wymy?li?.

AKTUALNE
Ostatnio zmieniony przez Lily Valver 2016-12-30, 22:33, w całości zmieniany 1 raz  

Alice Menarde
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-30, 16:35   

Alice poszukuje! <3

Δ Przyjaciel/Ch?opak
''Haha, patrz tylko na to beztalencie! Jak kto? taki m?g? by? twoim ch?opakiem?''
Cytat:
Koniecznie m??czyzna w jej wieku, rasowo anio? b?d? cz?owiek. Kr?tko m?wi?c jej obecny BFF lub ch?opak kt?ry wraz z ni? szydzi z Basila. To co ich po??czy?o to niech?? do tego osobnika. Mo?e wraz z ni? gra? w orkiestrze. Mile widziane, i to bardzo, umiej?tno?ci grania na instrumentach b?d? wokalne.
NIEAKTUALNE

Δ Starszy Brat
''Co powiedzia?a? g?wniaro?! Dzisiaj nigdzie nie wychodzisz, marsz do pokoju!''
Cytat:
Musi to by? anio? b?d? cz?owiek. Starszy brat kt?ry pogardza Alice i traktuje j? z wy?szo?ci?. Bywa jednak opieku?czy i w obliczu niebezpiecze?stwa jej broni. W swoim towarzystwie zachowuj? si? jak pies i kot. Wie, ?e dziewczynka jest adoptowana i nie zamierza j? w tym u?wiadamia?, jak i w tym, ?e jest anio?em.
AKTUALNE

Δ Nachalny Anio?
''Bo?e! Jak to nie wierzysz w swego ojca? Jeste? anio?em jak ja!''
Cytat:
W sumie co za wiele pisa?? Anio?, kt?ry za wszelk? cen? chc? nawr?ci? Alice na dobr? drog? by mog?a wr?ci? do nieba.
AKTUALNE

Undertaker

Dezerter

Znaki szczeg?lne: Grzywka zasłaniająca oczy, blizny przecinające twarz i szyję, strój grabarza, długie czarne paznokcie.
Ekwipunek: Dziesieć sotoba (drewniane kije pogrzebowe) pod płaszczem.
Kosa ?mierci: Srebrna, długa kosa ozdobiona na rękojeści miniaturowym szkieletem, którego czaszka jest owinięta w ciernie.
Wysłany: 2016-09-05, 17:03   

U n d e r t a k e r poszukuje:
    • Duszyczki, kt?ra zechcia?aby rozpocz?? ze mn? sesj?. Wymaga? szczeg?lnych nie mam, mo?e by? dowolna rasa, p?e? ochotnika, dowolne zamiary. Mo?e by? to zar?wno lu?niejsze spotkanie (mo?e trumienk??) albo bardziej emocjonuj?ca potyczka (o ile taki szaleniec si? znajdzie, hihi). Nie gryz?, czasami tylko poprosz? o co? ?miesznego w formie zap?aty. Zapraszam do kontaktu przez PW.

Wasil

Demoniczny wąż

Wysłany: 2016-09-11, 17:12   

Witam. W?? Wasil poszukuje:

1/ Opiekuna. Rasa bez znaczenia, ale z jasnych przyczyn nie mo?e by? to inny demoniczny zwierzak. Chodzi o to, ?eby kto? zechcia? dogl?da? w??a, dokarmia? go, sp?dza? z nim czas, zapoznawa? z obcym miastem jakim dla niego jest Londyn. Wasil nie po?era nieznajomych, jest do?? spokojny, ma do?? arystokratyczny charakter, mo?e czasem czym? si? odwdzi?czy.

2/ Osoby do wsp?lnej sesji. Rasa, p?e?, zamiary nie graj? wi?kszej roli. Ch?tnie popisz?.

Zainteresowanych zapraszam na PW.

Albert Reeds

Wydz. Żniwiarzy

Ekwipunek: komplet dziesięciu noży
Kosa ?mierci: sierp
Wysłany: 2016-09-18, 20:50   

W ko?cu... uda?o mi si? doda? tutaj post.
Poszukuj? przyrodniej siostry. Imi? i nazwisko dowolne. Maksymalny wiek to 16 lat (co wynika poniek?d z historii). Osobi?cie si? nie znaj?, siostra jest c?rk? matki Alberta z drugiego ma??e?stwa. Matka Yvonne (uboga arystokratka w?sz?ca za pieni?dzmi) odesz?a od ojca Ala gdy ten mia? jakie? 9-10 lat do bogatego karczmarza, z kt?rym si? zwi?za?a i z tego oto zwi?zku pochodzi?aby poszukiwana. Charakter, wygl?d i reszt? historii pozostawiam do uznania, mo?na by z tego co? ciekawego wykombinowa? czy w przypadku relacji negatywnych mi?dzy rodze?stwem czy mo?e pozytywnych.

But oh, God,
I feel I've been lied to
Lost all faith in the things
I have achieved

Sharwyn
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-24, 13:00   

No cze??.
Powracam do czynnego pobytu tutaj, a wi?c zg?aszam swoj? zacn? osob? na RPGow? s?u?b?.
Szukam kogo? do pisania. Rasa, p?e?, wiek czy wygl?d nie ma znaczenia, aczkolwiek zaznaczam, ?e szukam osoby kt?ra nie leje bezsensownie wody w odpisach.

Kontakt na Priv/GG, tam si? dogadamy co do szczeg???w, je?li kogokolwiek to zainteresuje. :v

Soma Asman Kadar
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-21, 19:53   

Ksi???ce og?oszenia!

Poszukuj? dobrego cz?owieka, kt?ry b?dzie tak wspania?y, ?e stworzy posta? Agniego. W ko?cu b?dzie to ca?kiem fajne prawda? I relacyjka ju? jaka? na start, i pomys? na posta? gotowy. Tylko troch? go opisa?, znale?? pierwszy lepszy avek i do boju!

Aktual
Ostatnio zmieniony przez 2016-11-28, 19:43, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu