Witajcie w Anglii pod koniec XIX wieku, we wspaniałej choć zarazem mrocznej i zagadkowej epoce wiktoriańskiej. Mnożą się tajemnicze przestępstwa nad którymi Scotland Yard załamuje bezradnie ręce. Londyn staje się polem kryminalnych rozgrywek i zbrodni mrożących krew w żyłach. Zaniepokojona Królowa Wiktoria uruchamia wszystkie swoje siły do tego by zwalczyć rosnącą przestępczość. Ten mroczny świat zamieszkują wspólnie z ludźmi: demony, które wykorzystując słabość człowieka zawierają kontrakty w zamian za dusze śmiertelników; anioły pragnące oczyścić plugawą ludzkość z grzechów; shinigami zaprowadzające porządek pośród problematycznych dusz, a także piekielnie zwierzęta o nieprzewidywalnej naturze. To wszystko dzieje się już poza wiedzą i poza wzrokiem zwykłych ludzi, jednak ma na ich życie ogromny wpływ. Przetrwanie w tym świecie jest prawdziwym wyzwaniem, które może okazać się przygodą na śmierć i życie.
► Login = imię i nazwisko postaci bądź tylko imię (jeśli nie ma nazwiska).
POSZUKIWANIA
► Basil poszukuje skrzypkowego konkurenta, nachalnego klienta i innych powiązań.
► Albert poszukuje przyrodniej siostry.
► Czarny Szermierz, Afuro Aphrodi Terumi i Zeno Hen poszukują różnych relacji.
► Wasil poszukuje ochotnika do sesji.
► Nakiyomi poszukuje ochotnika do sesji.

Wrzesień 1889r.
Coraz więcej deszczowych i pochmurnych dni, coraz mniej przebłysków ciepłego słońca. Temperatura będzie wynosić ok. 20'C w dzień, w nocy zaś 12'C.


Wydział Administracyjny       Posty: 92 | Tematy: 3  

Wydział Administracyjny zajmuje się w szczególności wykazami zgonów oraz przetwórstwem zebranych dusz. Co to oznacza? Do tego wydziału wędrują wszystkie raporty oraz sprawozdania od żniwiarzy pracujących w terenie z wykonanych zleceń. Tutaj podlegają dokładnej weryfikacji pod względem prawidłowości wprowadzanych danych i kontroli zgodności denatów z danymi osobowymi zawartymi na listach śmierci. Oprócz tego dział ten odpowiada za przetwarzanie filmowych nagrań dusz wchłoniętych przez kosy śmierci na zapiski w postaci papierowej, które następnie archiwizowane są w bibliotece razem z całym szeregiem dokumentów personalnych dotyczących konkretnych śmiertelników. Jest to dość żmudne zajęcie, które najczęściej wykonują starsi shinigami.

2014-08-16, 20:19
William T. Spears
Ostatni post
Departament do Spraw Ogólnych       Posty: 1 | Tematy: 1  

Departament do Spraw Ogólnych zarządza także zapasami kos śmierci. Kosy Śmierci są broniami o nadnaturalnych właściwościach służących do zbierania dusz. Teoretycznie są na wyposażeniu każdego boga śmierci, w praktyce natomiast można zauważyć, że pracujący w Wydziale Żniwiarzy otrzymują zazwyczaj kosy o lepiej rozwiniętych właściwościach bojowych. Potrafią one przeciąć i doprowadzić do zniszczenia absolutnie wszystko, co czyni ich także orężem w walce z demonami. Kosy śmierci są objęte jednak szczególnymi restrykcjami. Każdy żniwiarz ma obowiązek dbać o te broń utrzymując ją w należytym stanie. Ten departament odpowiada za wytwarzanie, gromadzenie, przechowywanie i rozdzielanie kos śmierci między poszczególnych shinigamich.

2013-05-26, 19:04
Ciel Phantomhive
Ostatni post
Wydział Żniwiarzy       Posty: 10 | Tematy: 1  

Wydział Żniwiarzy zbiera dusze na miejscu śmierci. W pewnym sensie jest to główny trzon pracy bogów śmierci, chociaż równocześnie najbardziej roboczy, do którego przyjmowani są kadeci po specjalnym przygotowaniu, nie tylko fizycznym, ale również psychicznym. To ci shinigami wysyłani są bezpośredni w teren by dokonywać zbioru dusz ludzkich oraz osądu poprzez przeglądanie filmowych nagrań. Każdy taki pracownik dostaje listy śmierci zawierające dane dotyczące zgonów, a po wykonaniu zleceń przekazuje raporty oraz zebrane dusze do Wydziału Administracyjnego. Nie każdy shinigami może tutaj pracować. Od żniwiarzy z tego wydziału wymagana jest szczególna wytrzymałość i rozwinięte umiejętności bojowe.

2015-06-28, 14:20
Arikko
Ostatni post
Departament Optyczny       Posty: 1 | Tematy: 1  

Departament Optyczny nie odnosi się zwyczajnie do okularów, lecz stanowi podstawę stowarzyszenia shinigamich. Jego nazwa wzięła się stąd, że to tutaj właśnie wytwarza się okulary będące znakiem rozpoznawczym każdego boga śmierci. Dyrektorem tego Departamentu jest Lawrence Anderson (zwany potocznie "ojcem"), który wytwarza wszystkie okulary biorąc pod uwagę cały zarys osobowości żniwiarza. Uważa się, że okulary są niezwykle ważnym elementem mundury każdego shinigamiego, ponieważ pozwalają im lepiej ocenić dusze spoglądając na filmowe nagranie śmiertelnika. Żniwiarze, którzy porzucili swe okulary uznaje się za dezerterów. Oprócz tego dział ten uważany jest za filar Instytutu i to tutaj zapadają najważniejsze decyzje.

2013-05-26, 19:03
Ciel Phantomhive
Ostatni post
Dział Kadr       Posty: 1 | Tematy: 1  

Dział Kadr odpowiedzialny jest za zasoby ludzkie w ramach śmierci. Ma kilka głównych zadań, za których realizacje odpowiada. Nadzoruje kadetów w początkowym okresie czyli wyłapuje jednostki ludzkie, które popełniły samobójstwo, odpowiada za ich wdrożenie do systemu pracy shinigamich i szkolenia. Oprócz tego we współpracy z Wydziałem Administracyjnym prowadzi i organizuje listy śmierci jakie zawierają spis przewidywanych zgonów oraz zajmuje się wszelakimi ewidencjami dotyczącymi całej rasy shinigamich wraz z odpowiednim podziałem na grupy, sekcje i departamenty. To tutaj można znaleźć informacje odnośnie pracujących żniwiarzy, a także prawdopodobnych dezerterów, którzy zniknęli bez śladu. Każdy shinigami posiada tu swoją teczkę personalną.

2013-05-26, 19:04
Ciel Phantomhive
Ostatni post
Biblioteka       Posty: 65 | Tematy: 2  

Biblioteka to zdecydowanie największy i najbardziej rozbudowany budynek tworzący Instytut Shinigami będący w rzeczywistości całym kompleksem połączonych ze sobą budowli. Nie zalecane jest tam kierowanie się bez znajomości rozplanowania regałów i kolejnych pomieszczeń, ponieważ łatwo się tu zgubić w ogromie kondygnacji i przestrzeni. To właśnie tutaj przechowywane są filmowe nagrania już po przetworzeniu na pisemne zapiski w formie niewielkich ksiąg i książeczek. Im bardziej złożona ludzka biografia tym bardziej rozpisana jest księga zawierająca dokładne odtworzenie wspomnień z życia śmiertelnika czyli całej jego historii. W bibliotece również pracują żniwiarze odpowiadający przede wszystkim za ład, porządek i segregację tych wszystkich zapisków.

2018-01-18, 11:50
Seishin
Ostatni post
Pokoje       Posty: 25 | Tematy: 4  

Kolejny z wyjątkowo rozbudowanych budynków Instytutu przeznaczony jest na pokoje dla żniwiarzy. Przypomina to trochę hotel bądź akademik. Każdy shinigami zostaje przydzielony do jednego pokoju. Co ważne, pomieszczenia te podzielone są według sektorów geograficznych tak, aby każdy z bogów śmierci miał blisko sąsiadów ze swojego sektora. Innymi słowy pracownicy sektora londyńskiego zajmując konkretnie wydzielony teren budynku. Oprócz tego o tym na jakie piętro zostaje przydzielony shinigami decyduje także Departament do jakiego przynależy oraz osobiste preferencje. Nieoficjalnie przyjmuje się, że im wyżej pokój, tym mamy do czynienia z bardziej niesfornymi bogami śmierci, ale ponoć to tylko niepotwierdzone plotki.

2017-07-19, 13:26
Nathair
Ostatni post


Napisz nowy temat   Moderatorzy: Brak
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak
Oznacz wszystkie tematy jako przeczytane
 Tematy   Odpowiedzi   Autor   Wyświetleń   Ostatni post 
Nie ma żadnych postów na tym forum
Kliknij na przycisk Nowy Temat aby coś napisać
Wyświetl tematy z ostatnich:  
Black Butler Strona Główna » . » Instytut Shinigami   
Napisz nowy temat  
Szukaj w tym dziale:       
 
Skocz do:  
Nowe posty    Brak nowych postów    Ważne ogłoszenie
Nowe posty [ Popularny ]    Brak nowych postów [ Popularny ]    Ogłoszenie
Nowe posty [ Zablokowany ]    Brak nowych postów [ Zablokowany ]    Przyklejony
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forumFairy Tail Path MagicianBleach OtherWorld

Dragon Ball New Generation RebornVampire Knight


Król LewImage and video hosting by TinyPic

Rainbow RPG

Silver Baner

Vampire DiariesSnM: Naruto PBFLuciferum zaprasza!

aegyoPokemon Eternum

Ningyo

On-anime.plProjekt K7 M&A | http://k7.ubf.pl


Styl i grafika zedytowane przez Ciela Phantomhive. Uprasza się o nie kopiowanie.
Kuroshitsuji. Yana Toboso.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 10