Witajcie w Anglii pod koniec XIX wieku, we wspaniałej choć zarazem mrocznej i zagadkowej epoce wiktoriańskiej. Mnożą się tajemnicze przestępstwa nad którymi Scotland Yard załamuje bezradnie ręce. Londyn staje się polem kryminalnych rozgrywek i zbrodni mrożących krew w żyłach. Zaniepokojona Królowa Wiktoria uruchamia wszystkie swoje siły do tego by zwalczyć rosnącą przestępczość. Ten mroczny świat zamieszkują wspólnie z ludźmi: demony, które wykorzystując słabość człowieka zawierają kontrakty w zamian za dusze śmiertelników; anioły pragnące oczyścić plugawą ludzkość z grzechów; shinigami zaprowadzające porządek pośród problematycznych dusz, a także piekielnie zwierzęta o nieprzewidywalnej naturze. To wszystko dzieje się już poza wiedzą i poza wzrokiem zwykłych ludzi, jednak ma na ich życie ogromny wpływ. Przetrwanie w tym świecie jest prawdziwym wyzwaniem, które może okazać się przygodą na śmierć i życie.
► Login = imię i nazwisko postaci bądź tylko imię (jeśli nie ma nazwiska).
► Uczestników eventu Sekta zapraszamy tutaj! Wciąż można się zapisywać!POSZUKIWANIA
► Albert poszukuje przyrodniej siostry.
► Czarny Szermierz, Afuro Aphrodi Terumi i Zeno Hen poszukują różnych relacji.
► Wasil poszukuje ochotnika do sesji.
► Mark poszukuje przyjaznej duszyczki.

Listopad 1889r.
Deszcz, pochmurne niebo i porywiste wiatry będą towarzyszyć nam niemal codziennie. Temperatura będzie wynosić maksymalnie 7'C w dzień, w nocy zaś 2'C.
Obecny czas to 2018-12-15, 08:34
Black Butler Strona Główna » .
Zobacz posty bez odpowiedzi
 


Instytut Shinigami       Posty: 195 | Tematy: 13  

Instytut Shinigami jest ich główną siedzibą. Mieszczą się w nim wszystkie departamenty, składy okularów, kos oraz to tu szkolą się przyszli Shinigami. Dzieli się na: Wydział Administracyjny, Dział Kadr, Departament do Spraw Ogólnych, Wydział Żniwiarzy i Departament Optyczny, wielką bibliotekę shinigami zawierającą przepisane nagrania pochodzące z dusz oraz część mieszkalną. Instytut jest również podzielony według kryterium geograficznego na sektory.

2018-01-18, 11:50
Seishin
Ostatni post
Kontrakty       Posty: 21 | Tematy: 3  

Tajemnicze zaświaty, miejsce na granicy życia i śmierci gdzie człowiek spotyka się z demonem by zawrzeć z nim kontrakt, którego ceną jest własna dusza. Kontrakt ten wiąże obie strony w nadnaturalny sposób i chociaż śmiertelnik może po jego zawarciu w każdej chwili zawołać swego demona, to już nigdy przed nim nie będzie w stanie uciec. Wystarczy, że człowiek znajdzie się w desperacji, w chaotycznym punkcie bez wyjścia i przypadkowo wezwie tego piekielnego sługę, który zjawi się skuszony zapachem i smakiem cierpiącej duszy. Wówczas obie strony kontraktu zostają przeniesione do krainy cieni, miejsca pustki gdzie dobijają targu. Przestrzeń tą kształtuje zwykle demon na podstawie własnych upodobań. Tutaj nie musi już kusić człowieka pod zwierzęcą postacią.

2018-05-08, 18:00
Czarny Szermierz
Ostatni post

[ Preferencje
Kto jest na Forum
Nasi użytkownicy napisali 11340 postów, tematów 872
Mamy 101 zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zarejestrowana osoba: Alexander Frye
To forum odwiedzono już 586557 razy
Na Forum jest 5 użytkowników :: 0 Zarejestrowanych, 0 Ukrytych i 5 Gości
Zarejestrowani Użytkownicy: Brak
Najwięcej użytkowników 374 było obecnych 2018-01-29, 17:09 LudzieDemonyShinigamiAniołyDemoniczne zwierzętaInneMistrz Gry
Przez ostatnie 24 godziny byli na forum: Ciel Phantomhive, Albert Reeds, Alexander, Arianna, Claude Faustus, Czarny Szermierz, Dorian Einhart, Elanor Blue, Leon Newman, Lorien DeVille, Marie Peterson, Nancy Moron, Nicholas Leevis, Rebecca Montgomery, Rita Veller, Ruby Snow, Sharon, Tamara Arven, Tobias Marrone, Undertaker, William T. Spears
Nikt nie ma dziś urodzin.
Nikt nie ma urodzin przez następne 7 dni
Osoby odpowiedzialne za Forum
Ostrzeżenia użytkowników

Nowe posty    Brak nowych postów    Forum ZablokowaneFairy Tail Path MagicianBleach OtherWorld

Dragon Ball New Generation RebornVampire Knight


Król LewImage and video hosting by TinyPic

Rainbow RPGVampire Diaries

SnM: Naruto PBF

www.zmiennoksztaltni.wxv.plEclipseover-undertale

Northland Highschool

AbsitOmen


On-anime.plProjekt K7 M&A | http://k7.ubf.pl


Styl i grafika zedytowane przez Ciela Phantomhive. Uprasza się o nie kopiowanie.
Kuroshitsuji. Yana Toboso.
Strona wygenerowana w 0,28 sekundy. Zapytań do SQL: 10